Brasiilia alistas teises poolfinaalis Itaalia 3:0

Toimetaja: Sander Jürjens | Avaldatud: 10.08.2012 21:26 | Uuendatud: 10.08.2012 23:01
Pilt Võrkpalli poolfinaali Brasiilia - Itaalia viimane geim

Seotud uudised

Meeste võrkpalliturniiril on selgunud finalistid. Teises poolfinaalis võitis Brasiilia Itaaliat 3:0 (25:21, 25:12, 25:21). Mäng kestis tund ja 19 minutit.

Esimene geim oli väga võrdne. Brasiilia sai pärast punkt-punktis mängu 18:15 eduseisu ning rohkem Itaalia juhtima ei läinud. Brasiilia võitis geimi 25:21.

Teises geimis oli brasiillaste üleolek ilmselge. Brasiilia läks kohe ette 5:1 ja vahepeal oli edu ka 18:8. Brasiillaste edu püsis terve geim ning lõppnumbrid olid 25:12.

Kolmas geim oli alguses võrdne ning geimi alguses dikteeris pigem Itaalia, kes juhtis korra ka 10:7. Siis ärkasid ka brasiillased ning rebisid 18:13 ette. Itaalia sai kahe punkti kaugusele, kui Cristian Savani lõi serviässaga seisuks 21:23. Pärast 30-sekundilist mõtteaega Savani servil eksis ning Murilo serviäss lõpetas mängu. Viimane geim Brasiiliale 25:21.