Foto: AFP/SCANPIX

Intervjuu Helle Tiikmaa ja Raul Mälguga

Raul Mälk: Praeguse olümpiaküla piirkond oli varem väga kole koht

Toimetaja: Alvar Tiisler | Avaldatud: 29.07.2012 12:19

Vikerraadio olümpiaprogrammis "Olümpiaraadio" arutlesid endine Eesti suursaadik Suurbritannias Raul Mälk, ajakirjanik Helle Tiikmaa ja saatejuht Tiit Karuks selle üle, et London polegi enam justkui Inglise linn.

"Minu kogemuses koosneb London omakorda niivõrd paljudest erinevatest osadest. Tegelikult võis Londonis ära unustada, et tegemist on Inglise linnaga ja et tegemist on Ühendkuningriikide pealinnaga, samas tuleb kohe jälle mingi nurga peal vast ajalugu. Londonil on väga palju erinevaid nägusid," sõnas Tiikmaa. 

"Lähed ühte piirkonda, näed ühte aspekti. Lähed teise, näed teist. See Ida-Londoni piirkond, kuhu praegu olümpiamängud viidi oli varem väga kole piirkond. See, et see praegu üles ehitati oli veel võit omaette ja nad on väga uhked selle üle. London on paljupalgeline," lausus vahepeal ka välisministri ametit pidanud Mälk. 

Lisaks tuli intervjuus juttu veel Raul Mälgu kirest Londoni Arsenali vastu, kelle kohta kasutab ta väljendit "meie". Samuti pajatati avatseremooniast ning Inglise spordialadest.

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED