Foto: AFP/Scanpix
Pilt Võistlusjärgne intervjuu Triin Aljandiga

Intervjuu Triin Aljandiga

Seotud uudised

Napilt poolfinaalist välja jäänud Triin Aljand: õudselt kahju on

Toimetaja: Siim Boikov | Avaldatud: 03.08.2012 17:46

Naiste 50 meetri vabaujumises napilt poolfinaalist välja jäänud Triin Aljand ei mäleta, nagu oleks ta tehnilises küljes mingeid vigu teinud.

Aljandi nimel olev Eesti rekord on 25,01. Londonis ujus ta 25,33. Edasipääsust jäi vajaka viis sajandiksekundit. "Põhimõtteliselt ma ei mäleta, et oleksin teinud suuri vigu. Pean üle rääkima treeneriga ja vaatama videot. Oleksin pidanud olema kiirem ja teisest ujumisest väljajäämine oli väga-väga napikas. Õudselt kahju on," sõnas ta intervjuus Vikerraadiole.

"Ma olin täiesti valmis hommikul maksimumi andma ja enda arvates ka andsin. Ma küll ei ütleks, et midagi jäi tegemata. Pean vaatama järele, kui palju üldse ma hommikul kõige kiiremini olen ujunud. Kõik rekordid on tulnud õhtustes finaalides. Selles mõttes ei ole see aeg nii halb, aga kindlasti oleks tahtnud teise ujumisse saada."

Aljandi olümpia on nüüd läbi, kuid pilk on suunatud juba tulevikku. "Homme tõuseb päike samamoodi. Mingi aeg on kurbustunne südames, aga peab edasi minema, sest meil hakkab varsti see lühiraja talvehooaeg."

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED