Foto: Reuters/Scanpix

Kaia Kanepi jääb Londoni olümpiamängudelt eemale (1)

Toimetaja: Sander Jürjens | Avaldatud: 18.07.2012 11:28

Eile pärast jalgadele tehtud ultraheliuuringut tuli Kaia Kanepil võtta vastu ebameeldiv otsus Londoni olümpiamängudel mitte osaleda.

Kaia kandade paranemine ei ole kulgenud soovitud kiirusega ning ta ei saa veel täie koormusega treeninguid alustada. Kaia raviarsti dr Madis Rahu hinnangul võib hetkel koormuse lisamine kaasa tuua kokkuvõttes veelgi pikema võistluspausi, kirjutab kaiakanepi.com.

„Täiesti kahju on, et ei saa seekord olümpiale minna. Ma ei teagi, kas mul enam see võimalus avaneb. Hetkel ma tahaksin ainult seda, et mu jalad oleksid terved ja saaksin ilma valuta tennist mängida,“ kommenteeris Kanepi.

Eestlanna kandade tundlikkus sai alguse sel kevadel Estorili turniiril. Pärast edukat esinemist Prantsusmaa lahtistel meistrivõistlustel võttis ta vigastuspausi, lootusega olümpiamängudeks mänguvorm taastada.

Kanepi edasine võistlusgraafik ei ole veel selge ning täpsem tennisekarussellile naasmise aeg sõltub täiendavate uuringute tulemustest, mis viiakse läbi lähinädalatel.

Kanepi on seni Eestit esindanud 2004. aasta Ateena ning 2008. aasta Pekingi olümpiamängudel. Londoni olümpiamängude tenniseturniir algab 28 juulil.

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED