Seotud uudised

Roger Federer alustas üksikmängu raske võiduga (1)

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch | Avaldatud: 28.07.2012 19:45

Maailma esireket Roger Federer alustas Londoni olümpiamängude tenniseturniiri meesüksikmängu 6:3, 5:7, 6:3 võiduga kolumbialase Alejandro Falla üle.

Tund ja 47 minutit kestnud kohtumises murdis šveitslane avasetis vastase pallingugeimi korra, kui läks ette 5:3. Teises setis juhtis Federer 5:4 ja pidi seejärel matšivõiduks oma servigeimi hoidma, kuid ei suutnud seda. Kolmandas setis läks šveitslane juhtima 2:0, kuid jäi taha 2:3. Rohkem maailma esireket ühtegi geimi ei kaotanud ja pääses teise ringi.

Federeri järgmiseks vastaseks on prantslane Julien Benneteau, kes alistas avaringis venelase Mihhail Južnõi 7:5, 6:3.