MÄNG JÄRELVAADATAV: Must alustas olümpiamänge kindla võiduga (3)

Toimetaja: Alvar Tiisler | Avaldatud: 28.07.2012 21:19 | Uuendatud: 28.07.2012 23:12
Pilt Raul Must - Michael Lahnsteiner (2. geim)
Pilt Raul Must - Michael Lahnsteiner (1. geim)

Sulgpallur Raul Must alustas Londoni olümpiamänge kindla võiduga austerlase Michael Lahnsteineri vastu tulemusega 2:0 (21:14, 21:18).

Must domineeris austerlase vastu kogu kohtumist, minnes 1. geimis kohe juhtima 12:8 ning võites geimi 21:14.

Teises geimis läks Must kindlalt 14:5 ette, kuid hakkas seejärel eksima ja lasi austerlase vaid 2 punkti kaugusele. Jalavalust hoolimata suutis Must geimi võita 21:18 ning kogu kohtumise 2:0

Tegemist oli Musta karjääri esimese olümpiaturniiri mänguvõiduga.

Homme kohtub Must turniiril 9. asetatud indoneeslase Simon Santosoga. Mäng algab Eesti aja järgi kell 15:07.