Foto: Siim Semiskar/ERR SPORT

Raul Musta vaevab enne olümpiat kerge jalavigastus

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch | Avaldatud: 23.07.2012 21:53

Londonis toimus sulgpalli olümpiaturniiri loos ning Eestit esindav Raul Must saab alagrupis mängida kaks matši, neist ühe maailma üheksanda reketi, Indoneesia sulgpalluri Simon Santoso vastu. Malaisiast naanud Musta kimbutab hetkel kerge vigastus.

40 olümpiale pääsenud meest loositi 16-sse alagruppi. Maailma edetabelis 69. kohal olev Raul Must on kolmeses grupis. Tema vastu tulev austerlane Michael Lahnsteiner on maailma edetabeli 58. ehk täiesti jõukohane vastane. Alagrupi favaoriidiks on maailma üheksas reket Simon Santoso Indoneesiast, kellega Must mänginud pole. Edasi 16 parema hulka pääseb vaid alagrupi võitaja. "Loos on hea selles mõttes, et saan pidada vähemalt kaks mängu," ütles Must ETV-le. "Austerlast olen mitu korda võitnud, kuid Indoneesia sulgpallur on maailma täielik tipp. Tema alistamiseks on vaja väga head mängu näidata."

Olümpia eel treenis Must Malaisias, kus tegi eduka laagri lõpuks liiga vasaku jala reielihasele ja püüb nüüd kiropraktikute ning arstide abil teha kõikvõimaliku, et jalg lubaks Londonis täishooga mängida. "Tegemist on kerge lihasevenitusega. Libisesin treeningu ajal," kirjeldas Must. "Suur ebaõnn, et see juhtus enne olümpiat. Olen neli aastat püsinud vigastusteta ja nüüd sain nädal enne ärasõitu sellise trauma. Teisalt on ettevalmistus Londoniks juba tehtud. Viimasel nädalal ei treenita, vaid puhatakse."

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED