Pärnus austati olümpiasõudjaid (1)

Toimetaja: Siim Boikov | Avaldatud: 12.08.2012 21:15

Olümpiamängud Londonis saavad täna hilisõhtul läbi, aga osa Eesti sportlastest on juba mängudelt koju jõudnud. Pärnus austati täna sõudjatest olümpiasangareid.

Maailma neljandad mehed paarisaerulises neljapaadis - Tõnu Endrekson, Andrei Jämsa, Allar Raja ja Euroopa noortemeistrid paariskahesel Geir Suursild ja Jüri-Mikk Udam ning varumees Kaur Kuslap koos treener Matti Killinguga võeti Pärnu sõudeklubis pidulikult vastu puhkpillimuusika, tordi ja suure aplausiga. Sündmusel ei  osalenud vaid Kaspar Taimsoo, kes jõuab koju tagasi homme, vahendas ERR-i uudisteportaal "Aktuaalset kaamerat".

Sõudjate sõnul on nad saanud pärast olümpiamänge veidi puhata. "Paar päeva sai puhata, nüüd on jälle treeningud. Eesti meistrivõistlused olid just ja mingi aja pärast hakkavad neljapaaditreeningud ka pihta. Euroopaks hakkame valmistuma," rääkis Tõnu Endrekson.

"Pinged on maas selles mõttes, et õhtul lähen võib-olla hea meelega randa jalutama või teen ka mõnda muud tegemist, sest olümpiani oli ikka suhteliselt nööri mööda käimine," sõnas Allar Raja.

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED