Pekingi olümpiavõitjad Rogers ja Dalhausser kaotasid ootamatult 1/8 finaalis

Toimetaja: Jaanus Pruuli | Avaldatud: 03.08.2012 20:47

Seotud uudised

Pekingi olümpiavõitjate Todd Rogersi ja Phil Dalhausseri jaoks lõppes rannavõrkpalli olümpiaturniir Londonis ootamatult vara, kui 1/8 finaalis jäädi üllatuslikult alla Itaalia paarile Paolo Nicolai – Daniele Lupo.

Itaallased pidid 16 hulka pääsu välja võitlema eile õhtul, alistades Kanada paari. Ameeriklased olid samas oma alagrupis tunnistanud vaid võite.

Täna ei olnud turniiri senistel matšidel aga mingit tähtsust – Nicolai ja Lupo võitsid avageimi 21:17. Teises geimis saadi 7:7 seisult viis punkti järjest. Itaallased juhtisid 17:13 ja 19:17 ning said blokipunktist 21:19 võidu. Mäng kestis 40 minutit.

Veerandfinaalis kohtuvad itaallased kas Šveitsi paariga Bellaguarda – Heuscher või Hollandi duoga Nummerdor – Schuil.