Deniss Karpak sai taas 11. koha ja on samal positsioonil ka kokkuvõttes (2)

Toimetaja: Ivo Dobkevitsch | Avaldatud: 30.07.2012 17:29 | Uuendatud: 30.07.2012 18:52
Foto: Mark Lloyd
Pilt Finn-klassi 4. sõit (Deniss Karpak 11.)
Pilt Finn-klassi 3. sõit (Deniss Karpak 11.)
Pilt Deniss Karpaki teise võistluspäeva kokkuvõte

Seotud uudised

Londoni olümpiamängude purjeregatil sai Deniss Karpak Finn klassi neljandas sõidus 11. koha. Esikoht läks rootslasele Daniel Birgmarkile.

Tänases esimeses sõidus, mis lõppes Uus-Meremaa purjetaja Dan Slateri võiduga, pälvis Karpak samuti 11. koha. Nelja sõidu järel on Karpak 45 miinuspunktiga samuti 11. positsioonil. Esikolmiku moodustavad taanlane Jonas Högh-Christensen 11, prantslane Jonathan Lobert 19 ja britt Ben Ainslie 22 punktiga.

4. sõidu käik:

1. märk. Juhib soomlane Tapio Nirkko, kes edestab rootslast Daniel Birgmarki üheksa sekundiga. Karpak on viies, soomlasele kaotab ta 24 sekundit.

2. märk. Nirkko ja Birgmark on ikka ees, meeste vahe on kaheksa sekundit soomlase kasuks. Karpak on langenud kaheksandaks. Nirkkole kaotab ta 40 sekundit.

3. märk. Liider Nirkko edestas vaheajapunktis teiseks tõusnud prantslast Jonathan Lobert'i 24 sekundiga, ent vahetult pärast märgi võtmist läks soomlase paat ümber ja mees langes neljandaks. Karpak aga loovutas veel üheksa positsiooni ja nüüd 17. kohal. Kaotust Nirkkole oli vaheajapunktis 1.18.

4. märk. Lobert juhib Birgmarki ees kuue sekundiga. Karpak on tõusnud 11. kohale. Lobert'le kaotab ta 1.01.

5. märk. Birgmark on tõusnud liidriks, edestades Lobert'd ühe sekundiga. Karpak on langenud 1.15 kaotusega liidrile 12. kohale.

Finiš. Võit Birgmarkile. Lobert kaotas rootslasele teisena kolm ja sloveen Vasilij Zbogar kolmandana viis sekundit. Sarnaselt kolmandale sõidule, sai Karpak 11. koha. Birgmarkist jõudis ta finišisse hiljem 1.15.

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED