Foto: www.sekundomer.ee

Intervjuu Ardo Arusaarega

Seotud uudised

Arusaare ülesanne enne OM-i: Kolm kilo tuleb maha võtta! (2)

Toimetaja: Alvar Tiisler | Avaldatud: 05.08.2012 08:40

Kuni 96 kg Kreeka-Rooma maadluses tuleb teisipäeval matile ka Eesti esindaja Ardo Arusaar, kes saabus Londonisse 1. augustil. Olümpiapaigast tal suurt ülevaadet ei ole.

"Treeningsaalis käisime, võistlussaali veel ei saa," rääkis Arusaar Vikerraadiole antud intervjuus.

"Teeme kergemaid treeninguid, käime Heikiga mati peal. Teeme tehnikat natuke, kergemat maadlust, hoiame keha toonuses. Kergemad treeningud."

Eesti maadlejatel paraku sparringupartnereid Londonis kaasas ei ole. Seega tuleb näiteks Arusaarel homme olla abiks ka Heiki Nabil, et endine maailmameister saaks nö. lahti maadeldud. Vastupidistes rollides ollakse ülehomme ka Arusaare maadluse ajal.

"Praegu teeme omavahel jah, ei olnud võimalust sparringupartnerit kaasa võtta. Saame hakkama. Mingil määral oleks parem, kui sparringupartner oleks kaasas. Pean näiteks Heiki päeval aitama teda hommikul, aga arvestan temaga," ütles kevadel olümpiapileti lunastanud Arusaar.

Enne kaalumist peab Arusaar maha võtma veel kolm kilo. "Ei ole pöörane ülesanne. Natuke söögi pealt tagasi, koguseid vähendada."

Olümpial võistlevad maadlejad on kõik väga tugevad. Arusaar sõnas, et ehk on kolm-neli maadlejat, kes on natuke nõrgemad.


Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED