Foto: Siim Semiskar/ERR SPORT

Intervjuu Henn Põllustega

Seotud uudised

Treener maadlejate suhtumisest: Tantsule nad ei kipu enne võistlusi

Toimetaja: Alvar Tiisler | Avaldatud: 05.08.2012 09:56

Eesti maadlejaid on Londoni olümpiamängudel võistlemas kaks. Endine maailmameister Heiki Nabi  alustab maadlemist homme, Ardo Arusaar ülehomme. Nendega on Londonis kaasas kogenud treener Henn Põlluste, kes arvab, et mehed on korralikult ette valmistatud.

"Viimased päevad on lihtsalt vormi säilitamine, lihvimine, kaitse- ja ründetehnika lihvimine. Töö peab olema juba tehtud, siin tuleb ainult vormi hoida," rääkis Põlluste viimaste päevade tegemistest Vikerraadiole antud usutluses.

"Poisid on mul küllaltki kogenud. Nad saavad ise päris hästi hakkama. Ma arvan, et moraalne pool on neil küllaltki tugev. Nad tahavad olla oma seltskonnas ja rahulikult asju teha. Treeningul analüüsivad kahekesi koos. Tantsule nad ei kipu enne võistlusi," ütles treener meeste suhtumise kohta.

Enne olümpiat olid maadlejad treeninglaagris Poolas, kus olid olemas kõik tingimused, mida üks sportlane vajab.

"Heikil on kaalu liiga vähe, Ardol on piisavalt. See on niisugune asi, mida ei saa muuta. Heikil on 111-112 kilo, aga võiks olla 120. Vastased on kindlasti 10kg raskemad, kuid Heikil on seejuures paremad liikuvus- ja  vastupidavusomadused. Ta peab selle ära kasutama."

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED