Heiki Nabi: kuubalane oli parem, aga kuue aasta töö tasus lõpuks ära (2)

Toimetaja: Siim Boikov | Avaldatud: 07.08.2012 00:48
Foto: AFP/Scanpix
Pilt Intervjuu olümpiamängude hõbemedalisti Heiki Nabiga

Intervjuu Heiki Nabiga

Seotud uudised

Olümpiahõbe Heiki Nabi tunnistas pärast võistlust, et seekordset tunnet võib võrrelda kuue aasta taguse maailmameistriks tuleku tundega.

"Tunne oli hea. Maadlesin täpselt nii hästi, kui mu tase hetkel on. Kuldmedali tasemest jäi natuke puudu, aga kõik, mis mul oli võimalus ära võtta, selle võtsin ära," rääkis Nabi intervjuus Vikerraadiole.

"Peale MM-i võitu on ta selle kuue aasta tugev töö. On olnud aegu, kus on tulnud järjepanu vigastusi. On pikki pause sisse jäänud, aga kogu aeg on töö käinud ja see on ära tasunud lõpuks. Ääretult hea meel on selle üle."

Eelmise aasta maailmameister ja selle aasta Euroopa meister raskekaalus, türklane, kaotas kuubakale sarnaselt: lasi üle vedada ja teine poolaeg püsti välja lükata. Mina püsti talle punkte ei andnud, kuigi ta on püsti tugev maadleja.

Nabi tunnistas, et kuldmedali võitnud kuubalane Mijain Lopez Nunez vääris esikohta. "Ma parteris jäin teine rünnak kinni, esimese kaitsesin ära. Ta vedas mind vasakule poole üle. Ta tegi tehnilise soorituse, mis oli korrektne ja ta oli sel hetkel seal kohas parem. Järelikult ma ei olnud hetkel seda kulda väärt."

"Eelmise aasta maailmameister ja selle aasta Euroopa meister raskekaalus, türklane, kaotas kuubakale sarnaselt: lasi üle vedada ja teine poolaeg püsti välja lükata. Mina püsti talle punkte ei andnud, kuigi ta on püsti tugev maadleja."

Nabi üllatus eestlaste hulgast, kes olid talle saalis kaasa elamas. "Tõesti oli palju inimesi. Ma ei arvanud, et siin nii palju inimesi on. Seda kaasaelamist ja kisa kuulsin matši ajal. Super! Aitäh selle eest."

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED