Foto: AFP/Scanpix
Pilt Olümpiastuudios käis külas hõbedane Heiki Nabi

Nabi medalivõidu järgsest melust: Ma ei arvanud, et see nii kurnav on

Toimetaja: Alvar Tiisler | Avaldatud: 09.08.2012 23:27

Täna käis ETV Londoni olümpiastuudios raskekaalu maadluse olümpiahõbe Heiki Nabi, kes vastas mitmetele lugejate huvitavatele küsimustele. Nabi esimesed päevad pärast medalivõitu olid ülimalt rasked, sest magada sai ta minimaalselt.

"Nüüd on olukord juba parem ja unetunde on tunduvalt rohkem saadud. Keha hakkab ka taastuma, kuigi ta on valulik. Ma ei arvanud, et see nii kurnav on," rääkis Nabi.

Lugejad küsisid Nabilt parterikaitse kohta, tänu millele Nabi suutis poolfinaalis rootslase alistada. "Kaitse sõltub sellest, kui palju sa suudad vastase rünnakuid ära rikkuda sellega, et sa liigud tema ideaalsest tõstepositsioonist kaugemale ja hoiad keha pinges."

Nabi rääkis ka finaaliks valmistumisest. "Tegelikult on see kord juba varem tehtud. Kuna ta (kuubalane) on niivõrd favoriit, siis ma tean kõiki tema asju väga täpselt. Ma enne igat matši mõtlen läbi, loon endale pildi, et kus keegi hea on ja kus keegi ei ole ning teen endale selgeks, et midagi ei jääks kahe silma vahele," ütles olümpiahõbe.

Nabi vastas ka küsimusele keelatud õlide kohta, mille tõttu oli Ardo Arusaarel raske alistada teise ringi vastane.

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED