Foto: Scanpix

4. päev: 2,78 protsenti (5)

Autor: Taavi Libe | Avaldatud: 31.07.2012 01:16

Tere, Sõber!

Tahes tahtmata meenus mulle täna õhtul, milline poisinolk ma 15-aastasena olin.

Maailma asjadest veel päris täpselt ei jaganud (ega ma nii suurt masinavärki praegugi täpselt hoomata suuda) ja tegin oma lokaalseid 15-aastase inimese tegemisi.

Ilmselt saad Sa aru, et meenutus oli tingitud 15-aastase naabritüdruku Ruta kullavõidust. Tema ujumist kommenteerides lõi pulsi endalgi lakke ja pärast finišit oli näha, et ega temagi täpselt hoomata suuda, millega ta hakkama saanud on.

Enne olümpiatki maailma hooaja edetabeli esikümne lähistel figureerinud Ruta polnud muidugi mingi neiu metsast, aga tõsiasi on see, et olümpiavõistluse jooksul parandas ta isiklikku rekordit 2,78 protsendiga. Kui suudaks mõni meiegi...

Sattusin täna ise ka füüsilisel kujul olümpiaujulasse. Muidu olen kiireid liigutusi kommenteerinud ja jälginud monitorist. Ujumist ma ei näinud. Vaatasin sukeldumise sünkroonhüppeid, millest mul varem mingit ettekujutust polnud.

Ainus asi, mis mulle võistlusega selgeks sai, on kurb tõsiasi, et hoomamatuks paisunud suvemängud pole ühine spordipidu. See on sadade spordipidude sümbioos. Minul on minu olümpia, Sinul Sinu oma ja Hiina sünkroonsukeldujatel oma olümpia. Nende olümpia lõppes kuldmedalivõiduga. Mind aga tulevikus sukeldumisvõistlustel ilmselt enam ei kohta.

Parimat!
Taavi

Teeb kõrvale pai: Peter, Björn & John - Young Folks

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED