Foto: Vikerraadio

11. päev: Varumängija medal

Autor: Taavi Libe | Avaldatud: 06.08.2012 18:04

Tere, Sõber!

Heiki on vägev! Aga mitte vähem pole ma uhke selle inimese üle, kelle vahendusel mina sellest ajaloolisest matšist osa sain.

Et kõik ausalt ära rääkida, pean ma alustama sellest, et olümpiaajakirjanike kvalifikatsiooniperiood lõpeb tunduvalt varem kui sportlaste oma. Vikerraadiogi olümpiakoondis oli juba aasta tagasi paigas, kuid talvel tekkis väikene segadus, mille tõttu lisandus meie koondisesse varumängija Margit.

Margit on kordades kogenum ajakirjanik kui minusugune puudlikutsikas, kuid spordireporteri ametist oli ta seni siiski kaarega mööda käinud. Ega tollest polnudki lugu, sest meie delegatsioon vajas suuvärgiatleeti, kes suudaks tõsise spordijutu kõrvale eetrisse tuua ka pehmemaid toone. Margit sobis selleks suurepäraselt.

Ainult... Meie väikeses koondises tekkis ressursipuudus ja ühel koosolekul ütlesime Margitile välja ketserliku plaani temast maadluskommentaator vormida. Kui Margit mõned minutid hiljem teadvusele tuli, võttis ta värisevate kätega ülesande vastu ja asus tõhusat eeltööd tegema.

Jõudis kätte olümpia ja ükshaaval hakkasid Vikerraadio olümpiakoondislased medalita jääma. Mina jäin medalita sõudmises, Tarmo vehklemises ja judos ning tennisist Joosep pidi vigastuse tõttu üldse mängudelt kõrvale jääma. Samal ajal maadleja Margit ootas ja valmistus.

Vähem kui pool tundi tagasi istusin ma kergejõustikustaadioni all pressikeskuses ning kuulasin Vikerraadiost Margiti reportaaži Heiki poolfinaalmatšist. Ei hakka salgama, et pisar tuli silmanurka. Nii hea meel oli Heiki ja Margiti pärast.

Varumängijana olümpiale sõita ja siin kangelaseks tõusta pole olümpiadebütandi kohta paha saavutus.

Luban, et üritan homme kettaheites sama tubli olla!

Parimat!
Taavi

Teeb kõrvale pai: Aretha Franklin - Respect

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED