Foto: Vikerraadio

16. päev: Preemia lugejatele!

Autor: Taavi Libe | Avaldatud: 12.08.2012 03:33

Aitäh, Sõber!

Minu jaoks ongi mängud läbi. Lähen pühapäeval veel korvpallikröösuseid kaema, kuid kuulajale näitavad viimasel olümpiapäeval oma raadionägu vaid Tarmo, Joosep ja Margit.

Lord Sebastian rõhutas juba aastaid enne mänge, et London pöörab tohutult tähelepanu noortele. Tea, kui ta just seda silmas pidas, aga tohutult palju väga noori sportlasi on medaleid võitnud. Ujumises on see muidugi tavapärasem, kuigi sealgi oli Leedu nooriku eaga sportlase esikoht pigem haruldus. Kergejõustikus tabas 18-19-aastaseid aga selline medalisadu, mida ise küll varasematest tiitlivõistlustest ei mäleta.

Aga see selleks. Meie liigume oma radadel ja oleme õnnelikud Heiki hõbeda ja Gerdi pronksi üle. Siiralt õnnelikud! Vähemalt mina. Võib-olla jään vaid hetkeks mõttesse, kui meenub, et Heikist sai alles esimene Eesti olümpiamedalist, kes on sündinud 80-ndatel. Võime ju ennast rahustada kulunud klišeega, et eestlane on hilise arenguga, aga üleminek noorteklassidest täiskasvanute tippu kulgeb meie atleetidel ikka kahtlaselt valulikult.

Igatahes soovin ma Sind tänada, et oled võtnud vaevaks kaasa elada ühe tegelase olümpiarännakule, mis globaalses plaanis ei tähendanud kärbsemustagi, aga tegelase jaoks lokaalselt oli täitsa oluline kogemus.

Kaasaelamise eest tahan ma Sind premeerida. Nimelt on mul nii Sinu kui kõigi Su sõprade jaoks varutud hulk kallistusi, mida olen lahkelt valmis jagama, kui jõuan tagasi kodumaale.

Otsustasin, et kulude kokkuhoidmiseks ei hakka ma kõigile preemiat posti teel laiali saatma ja kannan kallistusi parem pidevalt kaasas. Nii et kui Sa mind tänaval mööda minemas märkad, siis võid julgelt ligi astuda ja oma preemia välja nõuda.

Ja kui Sul endal pole mahti mind otsida, siis võid oma piltilusa sõbranna preemiale järele saata. Annan ülimalt hea meelega Su kallistuse tema kätte hoiule. Võib-olla isegi kaks kallistust.

Parimat!
Taavi

Teeb kõrvale pai: Spice Girls - Viva Forever

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED