Argentina viskas avaveerandiga 37 punkti ja kindlustas pääsu veerandfinaali

Toimetaja: Sander Jürjens | Avaldatud: 05.08.2012 02:08

Argentina korvpallimeeskond alistas A-alagrupi mängus Nigeeria 93:79 (57:37). Võitjate tulemuslikem oli Luis Scola 22 punktiga.

Argentiinlased näitasid head minekut juba avaveerandil, kus viskasid 37 punkti nigeerlaste 19 vastu. Poolaeg lõppes Argentina 20-punktilise eduga. Teise poolaja võitis küll Nigeeria, kuid võitjas kahtlust ei tekkinud.

Argentinal on nüüd ühe kaotuse kõrval kolm võitu, millega kindlustati koht veerandfinaalis. Nigeeria jätkab ühe võiduga alagrupis viiendal kohal. Viimases voorus mängib Nigeeria Prantsusmaaga ja Argentina USA-ga.

NIGEERIA - ARGENTINA 79:93 (19:37, 18:20, 20:19, 22:17)
Nigeeria: Ike Diogu 16/11lp, Derrick Obasohan 15/2rs, Chamberlain Oguchi 12
Argentina: Luis Scola 22/3rs, Carlos Delfino 18/3lp/2rs, Andres Nocioni 17/6lp/2rs, Manu Ginobili 13/8rs/4lp/2vl