Hispaania pääses üle noatera Suurbritannia käest! (6)

Toimetaja: Alvar Tiisler | Avaldatud: 02.08.2012 22:05 | Uuendatud: 02.08.2012 23:57
Pilt Korvpall: Hispaania - Suurbritannia (2. poolaeg)
Pilt Korvpall: Hispaania - Suurbritannia kohtumise ülipingelised lõpuminutid

Londoni olümpiamängude meeste korvpalliturniiri B-alagrupi kohtumises pakkus suurepärase esituse Suurbritannia, kes kaotas Hispaaniale vaid ühe punktiga 78:79.

Mängu algus ei näidanud kohe kindlasti midagi sellist, mis oli lõpp. Suurbritannia jäi esimesel veerandil oodatult 10 punktilisesse kaotusseisu ning poolajaks oldi taga 29:37. Kolmandal veerandil vahe kasvas ja oli 30 minuti järel juba 12 punkti, 48:60. Kohtumise viimasel viiel minutil hakkas aga juhtuma. Suuresti tänu Luol Dengi ja Joel Freeland'i korvidele jõudsid britid hispaanlastele järgi ning oli 1.25 enne mängu lõppu vaid 2 punktilises kaotusseisus 69:71. Kui 39 sekundit enne lõppu oli Hispaania eduseis vaid 6 punkti, tundus, et asi on tehtud. Seejärel aga suutsid britid korraldada tõelise kolmesesadu, kuid hispaanlased realiseerisid külmavereliselt kõik vabavisked ja võitsid siiski 79:78.