Ameeriklased teenisid rutiinse võidu ka poolfinaalis Argentina üle (3)

Toimetaja: Siim Boikov | Avaldatud: 10.08.2012 22:55 | Uuendatud: 11.08.2012 00:39
Pilt Korvpalli poolfinaal: Argentina - USA (2. poolaeg)
Pilt Korvpalli poolfinaal: Argentina - USA (1. poolaeg)

Seotud uudised

Londoni mängude meeste korvpalliturniiri teine finalist on USA, kes alistas poolfinaalis Argentina 109:83 (24:19, 23:21, 27:17, 35:26) ja kohtub finaalis Hispaaniaga.

Mängu esimese korvi viskasid argentiinlased, aga ameeriklased asusid nelja minutiga juhtima 15:4. Seejärel sai ka Argentina mängu käima ja esimesel perioodil õnnestus vahe parimal juhul vähendada kolmele silmale. Avaveerandi võitis USA 24:19.

Ka teisel veerandajal jõudis Argentina pärast Carlos Delfino kaugviset kolme silma kaugusele (27:30), kuid lähemale ameeriklased neid ei lasknud. Avapoolaeg lõppes USA võiduga 47:40.

Kolmandal veerandajal kasvatas USA Chris Pauli tabava viske järel edu kümnele silmale (56:46) ja perioodi lõpuks juhtisid ameeriklased juba päris kindlalt 74:57.

Neljandal veerandajal ameeriklased enam tagasi ei vaadanud ja võitsid kohtumise 109:83.

Võitjate parimad olid Kevin Durant 19, LeBron James ja Carmelo Anthony 18 punktiga. Argentinale tõi Emmanuel Ginobili 18 silma.

ARGENTINA - USA 89:109 (19:24, 21:23, 17:27, 26:35)
Argentina: Emmanuel Ginobili 18, Luis Scola 15, Carlos Delfino 15.
USA: Kevin Durant 19, LeBron James 18, Carmelo Anthony 18