Leedu tegi võimsa viimase veerandaja ja Tuneesial end üllatada ei lasknud (8)

Toimetaja: Sander Jürjens | Avaldatud: 06.08.2012 13:31 | Uuendatud: 06.08.2012 15:13
Pilt Korvpall: Tuneesia - Leedu (2. poolaeg)

Meeste korvpalliturniiri A-alagrupi kohtumises võitis Leedu 76:63. Leedu oli terve mäng tagaajaja rollis, kuid võimsa neljanda veerandiga suudeti mäng võita.

Tuneesia alustas mängu teravalt ja võitis avaveerandaja 18:7, poolajale mindi aafriklaste 35:29 eduseisus. Ka enne otsustavat veerandaega oli tablool Tuneesia 54:50 eduseis.

Viimasel veerandajal lükkasid aga leedukad teise käigu sisse, võitsid veerandaja 26:9 ja kogu mängu 76:63.

Võitjatel said kahekohalise arvu punkte viis mängijat. Kaotajate eest särasid Amine Rzig 17 punkti ja viie lauapalliga ning Salah Mejri, kes lisaks 16 punktile ja 12 lauapallile blokeeris neli viset ja andis kolm tulemuslikku söötu.

TUNEESIA - LEEDU 63:76 (18:7, 17:22, 19:21, 9:26)
Tuneesia: Amine Rzig 17/5lp, Salah Mejri 16/12lp/4bl/3rs, Makram Ben Romdhane 12/6lp/2rs
Leedu: Darius Songaila 13, Sarunas Jasikevicius 13/5rs, Simas Jasaitis 10/2vl, Renaldas Seibutis 10/2rs, Rimantas Kaukenas 10, Mantas Kalnietis 5/9rs