Foto: Peeter Langovits/Scanpix

Intervjuu Raul Rebasega

Rebane kettaheitjate olümpiaeelsest laagrist: Meestel olid hiilgavad tingimused

Toimetaja: Alvar Tiisler | Avaldatud: 02.08.2012 22:02

Eesti suurim medalilootus, kettaheitja Gerd Kanter, pidas viimase olümpiaeelse laagri Londonist 120 kilomeetri kaugusel Loughborough's, kus olid tiimijuhi Raul Rebase sõnul ideaalsed tingimused. Vikerraadio olümpiaprogrammis "Olümpiaraadio" küsis saatejuht Toomas Luhats Rebase käest ka Kanteri viimase laagri kohta, kus Rebane ise nädal aega kohal oli.

"Vesteinn valis koha hiigavalt ja meie meestel olid hiilgavad tingimused. Suurepärased spordibaasid ja mis peamine, äärmine rahu. Minu arust oli laager nagu unelm," ütles Rebane Vikerraadiole.

Rebane selgitas kuulajaile ka olümpiaeelse laagri tegemisi. "See on tõesti natuke teistmoodi treenimine. Ülisuurte koormustega ajad on seljataga ja sel ajal midagi sellist enam ei toimu. Eks ta selline võitlus Tammsaare vastu ole. Eestlase probleem on väga lihtne. Kui ta näeb midagi valesti, siis kuidas seda lahendatakse? Seda lahendatakse ikka suure tööga. See on meile väga tugevasti hinge istutatud, ka Gerdil. Pigem on alati olnud probleem see, kuidas teda puhkama saada," rääkis tiimijuht ning lisas, et pärast Daegu MM-i on Gerd siiski lubadustest kinni pidanud ja pööranud puhkamisele suuremat tähelepanu. 

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED