Foto: AFP/Scanpix

Intervjuu Gerd Kanteriga

Seotud uudised

Kanter enne võistlust: Seis ei ole päris see nagu Pekingis (8)

Toimetaja: Alvar Tiisler | Avaldatud: 04.08.2012 19:32

Olümpiavõitja Gerd Kanter saabus Londoni olümpiakülla 2 päeva enne kettaheite kvalifikatsiooni.

"Reeglina sellistes suurtes olümpiakülades see treenimine pole kõige lihtsam. Kuna meil viimased 2 päeva on kergelt puhkus, siis oli kasulikum jääda sinna laagripaika ja teha oma kõik treeningud lõpuni ja tulla siia paar päeva varem," rääkis Kanter Vikerraadiole antud intervjuus.

Viimase olümpiaeelse võistluse pidas Kanter Londoni eeslinnas Hendonis, kus heitis 67.36. Teda ennast võistlus ei rahuldanud.

"Kindlasti ei rahuldanud. Eesmärk oleks olnud teha 68 meetrit, kuid kui ma vaatan senist praktikat, siis ta platseerus keskmiste hulka. Võistlus oli rahuldav," sõnas Kanter, kes on saanud Inglismaal treenida ka vihmastes tingimustes.

Kanter võrdles Londoni mängude eelset enesetunnet ka Pekingi ja Ateena mängudele eelnenud tundega. "Kuna kogu see ettevalmistus on olnud teistlaadne ja kui vaadata hooaja tippmarki, siis seis ei ole päris see. Ma isiklikult ikkagi loodan, et kogemused mängivad rohkem rolli, kui absoluutne vorm. Positsioon on selles mõttes normaalne, et sekkuda võistlusesse," ütles olümpiavõitja.

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED