Blake alustas 10,00 ja Bolt 10,09-ga, Marek Niit jäi 10,40-ga 41. kohale (3)

Toimetaja: Jaanus Pruuli | Avaldatud: 04.08.2012 13:03 | Uuendatud: 04.08.2012 14:47
Foto: AFP/Scanpix
Pilt Usain Bolti esitus meeste 100 meetri eeljooksus
Pilt Marek Niidu esitus meeste 100 meetri eeljooksus

Marek Niit sai Londoni olümpiamängude 100 meetri eeljooksus võrrelda võimeid hooaja edetabelijuhi Yohan Blake'iga

Blake võitis jooksu mängeldes 10,00-ga, Niit leppis eelviimase seitsmenda koha ja 10,40-ga. Meie rekordimehe lõppkohaks jäi 41.

Suurfavoriit Usain Bolt võitis probleemideta oma jooksu 10,09-ga. Eeljooksude kiireim oli ameeriklane Ryan Bailey 9,88-ga. Nii kiiret aega pole ühelgi olümpial eeljooksudes nähtud. Aja alla 10 sekundi sai ka ameeriklane Justin Gatlin.

Eeljooksude tulemused:

1. eeljooks
1. Tyson Gay             USA 10,08 Q
2. Richard Thompson      TRI 10,14 Q
3. Gerald Phiri          ZAM 10,16 Q
4. Jaysuma Saidy Ndure   NOR 10,28
5. Angel David Rodriguez ESP 10,34
6. Jurgen Themen         SUR 10,53
7. Isidro Montoya        COL 10,54
8. Foo Ee Yeo            SIN 10,69

2. eeljooks
1. Justin Gatlin         USA  9,97 Q
2. Derrick Atkins        BAH 10,22 Q
3. Rondel Sorrillo       TRI 10,23 Q
4. Dariusz Kuc           POL 10,24
5. Nilson Andr           BRA 10,26
6. Masashi Eriguchi      JPN 10,30
7. B. Mubarak Al-Harthi  OMA 10,41
8. Fernando Lumain       INA 10,90

3. eeljooks
1. Ryan Bailey           USA  9,88 Q
2. Ben Youssef Meité     CIV 10,06 Q
3. Justyn Warner         CAN 10,09 Q
4. Kemar Hyman           CAY 10,16 q
5. Suwaibou Sanneh       GAM 10,21 q
6. Rytis Sakalauskas     LTU 10,29
7. Berenger Aymard Bosse CAF 10,55
8. Artur Bruno Rojas     BOL 10,65

4. eeljooks
1. Usain Bolt            JAM 10,09 Q
2. Daniel Bailey         ANT 10,12 Q
3. James Dasaolu         GBR 10,13 Q
4. A. I. Mostafa Seoud   EGY 10,22
5. Jason Rogers          SKN 10,30
6. Ogho-Oghene Egwero    NGR 10,38
7. Holder da Silva       GBS 10,71
   Idrissa Adam          CMR dnf

5. eeljooks
1. Asafa Powell          JAM 10,04 Q
2. Adam Gemili           GBR 10,11 Q
3. Churandy Martina      NED 10,20 Q
4. Reza Ghasemi          IRI 10,31
5. Obinna Metu           NGR 10,35
6. Ramon Gittens         BAR 10,35
7. Paul Williams         GRN 10,65
8. D. Arsene Kimbembe    CGO 10,94

6. eeljooks:
1. Yohan Blake           JAM 10,00 Q
2. Ryota Yamagata        JPN 10,07 Q
3. Bingtian Su           CHN 10,19 Q
4. Antoine Adams         SKN 10,22 q
5. Peter Emelieze        NGR 10,22
6. Jeremy Bascom         GUY 10,31
7. Marek Niit            EST 10,40
8. Azneem Ahmed          MDV 10,84

7. eeljooks
1. Dwain Chambers        GBR 10,02 Q
2. Jimmy Vicaut          FRA 10,11 Q
3. Keston Bledman        TRI 10,13 Q
4. Warren Fraser         BAH 10,27
5. Miguel Lopez          PUR 10,31
6. Gerard Kobeane        BUR 10,48
7. Fabrice Coiffic       MRI 10,59
   Kim Collins           SKN dns

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED