Honduras šokeeris edasipääsulootuse minetanud Hispaaniat (1)

Toimetaja: Jaanus Pruuli | Avaldatud: 29.07.2012 23:43

Seotud uudised

Londoni olümpiamängude jalgpalliturniiri üks favoriite Hispaania peab teise vooru järel mõtlema juba kojusõidule, sest pühapäeval jäädi 0:1 alla Hondurasele.

Turniiri avavoorus sama tulemusega Jaapanile kaotanud Hispaania minetas kaotusega ka teoreetilise võimaluse D-alagrupist edasipääsuks.

Kuigi Hispaania valdas palli ligi 70% ning tegi Kesk-Ameerika riigi väravale veerandsaja pealelöögi ringis, lõi kohtumise ainsa värava 7. minutil Jerry Bengtson.

D-alagrupist on edasipääsu taganud Jaapan, kel on täisedu 6 punkti. Teises voorus alistati 1:0 Maroko. Hondurasel on 4, Marokol 1 ja Hispaanial 0 punkti.

Võiduarve avas Suurbritannia, kes oli A-grupis 3:1 parem Araabia Ühendemiraatidest. Võitjate poolel tegid skoori Ryan Giggs, Scott Sinclair ja Daniel Sturridge.

2. voor

A-alagrupp:

Senegal - Uruguay 2:0 (10., 37. Konate)
Suurbritannia - Araabia ÜE 3:1 (16. Giggs, 73. Sinclair, 76. Sturridge - 60. Eisa)

B-alagrupp:

Mehhiko - Gabon 2:0 (63., 90.+2 Dos Santos)
Lõuna-Korea - Šveits 2:1 (57. Park, 64. Kim - 60. Emeghara)

C-alagrupp:

Egiptus - Uus-Meremaa 1:1 (40. Mohamed Salah - 17. Wood)
Brasiilia - Valgevene 3:1 (15. Alexander Pato, 65. Neymar, 90. Oscar - 8. Renan Bressan)