Ajakava - KÄSIPALL (2 medaliala)

Mehed

Alagrupp A: Prantsusmaa, Rootsi, Island, Suurbritannia, Argentina, Tuneesia
Alagrupp B: Hispaania, Horvaatia, Ungari, Serbia, Taani, Lõuna-Korea

A-alagrupp:

Prantsusmaa

France

29:26

29:30

44:15

32:20

25:19

8

2.

Rootsi

26:29

Sweden

32:33

41:19

29:13

28:21

6

3.

Island 

30:29

33:32

Iceland 

41:24

31:25

32:22

10

1.

Suurbritannia

15:44 

19:41

24:41

the United Kingdom

21:32

17:34

0

6.

Argentina

20:32

13:29

25:31

32:21

23:25

2

5.

Tuneesia

19:25

21:28

22:32

34:17

25:23

Tunisia

4

4.

B-alagrupp:

Hispaania

25:30

33:22

26:21

23:24

33:29

6

3.

Horvaatia

30:25

Croatia

26:19

31:23

32:21

31:21

10

1.

Ungari

22:33

19:26

Hungary

26:23

25:27

22:19

4

4.

Serbia

21:26 

23:31

23:26

Serbia

25:26

28:22

2

5.

Taani

24:23

21:32

27:25

26:25

Denmark

26:24

8

2.

Lõuna-Korea

29:33

21:31

19:22

22:28

24:26

South Korea

0

6.

1. voor

A-alagrupp
Island - Argentina 31:25 (15:14)
Rootsi - Tuneesia 28:21 (16:11)
Prantsusmaa - Suurbritannia 44:15 (21:7)

B-alagrupp:
Horvaatia - Lõuna-Korea 31:21 (14:8)
Hispaania - Serbia 26:21 (10:14)
Ungari - Taani 25:27 (10:13)

2. voor 

A-alagrupp:
Tuneesia - Island 22:32 (8:19)
Suurbritannia - Rootsi 19:41 (10:24)
Argentina - Prantsusmaa 20:32 (9:17)

B-alagrupp:
Lõuna-Korea - Ungari 19:22 (9:7)
Serbia - Horvaatia 23:31 (9:13)
Taani - Hispaania 24:23 (13:12)

3. voor

A-alagrupp:
Prantsusmaa - Tuneesia 25:19 (12:11)
Suurbritannia - Argentina 21:32 (11:16)
Rootsi - Island 32:33 (13:17)

B-alagrupp:
Hispaania - Lõuna-Korea 33:29 (16:14)
Horvaatia - Ungari 26:19 (11:9)
Serbia - Taani 25:26 (11:13)

4. voor

A-alagrupp:
Tuneesia - Suurbritannia 34:17 (14:8)
Rootsi - Argentina 29:13 (12:8)
Island - Prantsusmaa 30:29 (16:15)

B-alagrupp:
Lõuna-Korea - Serbia 22:28 (10:12)
Horvaatia - Taani 32:21 (14:9)
Ungari - Hispaania 22:33 (13:16)

5. voor

A-alagrupp:
Argentina - Tuneesia 23:25 (12:12)
Island - Suurbritannia 41:24 (18:15)
Prantsusmaa - Rootsi 29:26 (18:12)

B-alagrupp:
Ungari - Serbia 26:23 (9:11)
Taani - Lõuna-Korea 26:24 (13:14)
Hispaania - Horvaatia 25:30 (10:11)

Veerandfinaalid:
Island - Ungari 33:34 2. la. (12:16, 27:27, 30:30)
Hispaania - Prantsusmaa 22:23 (12:9)
Taani - Rootsi 22:24 (9:11)
Horvaatia - Tuneesia 25:23 (11:12)

Poolfinaalid:
Ungari - Rootsi 26:27 (12:15)
Prantsusmaa - Horvaatia 25:22 (12:10)

Pronksikohtumine:
Ungari - Horvaatia 26:33 (14:19)

Finaal:

Rootsi - Prantsusmaa 21:22 (8:10)

Naised

Alagrupp A: Montenegro, Venemaa, Horvaatia, Suurbritannia, Brasiilia, Angola
Alagrupp B: Norra, Hispaania, Taani, Prantsusmaa, Rootsi, Lõuna-Korea

A-alagrupp:

Montenegro

Montenegro

25:25

26:27

31:19

25:27

30:25

5

4.

Venemaa

25:25

28:30

37:16

31:27

30:27

7

3.

Horvaatia

27:26

30:28

Croatia

37:14

23:24

28:23

8

2.

Suurbritannia

19:31

16:37

14:37

the United Kingdom

17:30

25:31

0

6.

Brasiilia

27:25

27:31

24:23

30:17

Brazil

29:26

8

1.

Angola

25:30

27:30

23:28

31:25

26:29

Angola

2

5.

B-alagrupp:

Norra

Norway

 20:25

24:23

23:24

24:21

27:27

5

4.

Hispaania

25:20

24:21

 18:18

25:24

27:31

7

3.

Taani

23:24 

21:24

Denmark

24:30 

21:18

24:25

2

5.

Prantsusmaa

24:23

 18:18

30:24

France

29:17

24:21

9

1.

Rootsi

21:24

24:25

18:21

 17:29

Sweden

28:32

0

6.

Lõuna-Korea

27:27

31:27

25:24

21:24

32:28

South Korea

7

2.

1. voor

A-alagrupp:
Venemaa - Angola 30:27 (16:11)
Horvaatia - Brasiilia 23:24 (10:9)
Montenegro - Suurbritannia 31:19 (18:12)

B-alagrupp:
Hispaania - Lõuna-Korea 27:31 (12:16)
Taani - Rootsi 21:18 (8:10)
Norra - Prantsusmaa 23:24 (12:17)

2. voor

A-alagrupp:
Angola - Horvaatia 23:28 (11:13)
Suurbritannia - Venemaa 16:37 (8:17)
Brasiilia - Montenegro 27:25 (15:16)

B-alagrupp:
Lõuna-Korea - Taani 25:24 (11:10)
Prantsusmaa - Hispaania 18:18 (7:10)
Rootsi - Norra 21.24 (9:14)

3. voor

A-alagrupp:
Montenegro - Angola 30:25 (13:14)
Suurbritannia - Brasiilia 17:30 (8:17)
Venemaa - Horvaatia 28:30 (15:15)

B-alagrupp:
Norra - Lõuna-Korea 27:27 (13:15)
Prantsusmaa - Rootsi 29:17 (16:11)
Hispaania - Taani 24:21 (14:9)

4. voor

A-alagrupp:
Angola - Suurbritannia 31:25 (14:10)
Horvaatia - Montenegro 27:26  (12:12)
Venemaa - Brasiilia 31:27 (15:14)

B-alagrupp:
Lõuna-Korea - Prantsusmaa 21:24 (12:10)
Hispaania - Rootsi 25:24 (11:10)
Taani - Norra 23:24 (11:12)

5. voor

A-alagrupp:
Brasiilia - Angola 29:26 (14:9)
Montenegro - Venemaa 25:25 (15:16)
Horvaatia - Suurbritannia 37:14 (17:6)

B-alagrupp:
Rootsi - Lõuna-Korea 28:32 (13:16)
Norra - Hispaania 20:25 (11:11)
Taani - Prantsusmaa 24:30 (10:17)

Veerandfinaalid:
Brasiilia - Norra 19:21 (13:9)
Horvaatia - Hispaania 22:25 (12:13)
Lõuna-Korea - Venemaa 24:23 (14:11)
Prantsusmaa - Montenegro 22:23 (13:13)

Poolfinaalid:
Norra - Lõuna-Korea 31:25 (18:15)
Hispaania - Montenegro 26:27 (13:13)

Pronksikohtumine:
Lõuna-Korea - Hispaania 29:31 (13:13, 11:11, 4:4, 1:3)

Finaal:
Norra -
Montenegro 26:23 (13:10)

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED