Ajakava - UJUMINE (34 medaliala)

Laupäev 28.7.

M 400 m kompleksi

1. Ryan Lochte           USA 4.05,18
2. Thiago Pereira        BRA 4.08,86
3. Kosuke Hagino         JPN 4.08,94
4. Michael Phelps        USA 4.09,28
5. Chad le Clos          RSA 4.12,42
6. Yuya Horihata         JPN 4.13,30
7. Thomas Fraser-Holmes  AUS 4.13,49
8. Luca Marin            ITA 4.14,89

M 400 m vaba

1. Sun Yang              CHN 3.40,14
2. Park Tae-Hwan         KOR 3.42,06
3. Peter Vandeerkaay     USA 3.44,69
4. Hao Yun               CHN 3.46,02
5. Conor Dwyer           USA 3.46,39
6. Gergo Kis             HUN 3.47,03
7. David Carry           GBR 3.48,62
8. Ryan Napoleon         AUS 3.49,25

N 400 m kompleksi

1. Ye Shiwen             CHN 4.28,43 MR
2. Elizabeth Beisel      USA 4.31,27
3. Li Xuanxu             CHN 4.32,91
4. Katinka Hosszu        HUN 4.33,49
5. Hannah Miley          GBR 4.34,17
6. Stephanie Rice        AUS 4.35,49
   Caitlin Leverenz      USA 4.35,49
8. M. Belmonte Garcia    ESP 4.35,62

N 4x100 m vaba

1. Austraalia         3.33,15
2. Holland            3.33,79
3. USA                3.34,24
4. Hiina              3.36,75
5. Suurbritannia      3.37,02
6. Taani              3.37,45
7. Jaapan             3.37,96
8. Rootsi                 DSQ

Pühapäev 29.7.

21.30 N 100 m liblikat

1. Dana Vollmer          USA 55,98 MR
2. Lu Ying               CHN 56,87 
3. Alicia Coutts         AUS 56,94 
4. Sarah Sjöström        SWE 57,17 
5. Ilaria Bianchi        ITA 57,27 
6. Jeanette Ottesen Gray DEN 57,35 
7. Claire Donahue        USA 57,48 
8. Ellen Gandy           GBR 57,76

M 100 m rinnuli

1. Cameron van der Burgh RSA 58,46 MR 
2. Christian Sprenger    AUS 58,93 
3. Brendan Hansen        USA 59,49 
4. Daniel Gyurta         HUN 59,53 
5. Kosuke Kitajima       JPN 59,79 
6. Brenton Rickard       AUS 59,87 
7. Fabio Scozzoli        ITA 59,97 
8. Giedrius Titenis      LTU 1.00,84

N 400 m vaba

1. Camille Muffat        FRA 4.01,45
2. Allison Schmitt       USA 4.01,77
3. Rebecca Adlington     GBR 4.03,01
4. Lotte Friis           DEN 4.03,98
5. Federica Pellegrini   ITA 4.04,50
6. Coralie Balmy         FRA 4.05,95
7. Brittany MacLean      CAN 4.06,24
8. Lauren Boyle          NZL 4.06,25

M 4x100 m vaba

1. Prantsusmaa        3.09,93
2. USA                3.10,38
3. Venemaa            3.11,41
4. Austraalia         3.11,63
5. LAV                3.13,45
6. Saksamaa           3.13,52
7. Itaalia            3.14,13
8. Belgia             3.14,40

Esmaspäev 30.7.

M 200 m vaba

1. Yannick Agnel         FRA 1.43,14
2. Taehwan Park          KOR 1.44,93
2. Yang Sun              CHN 1.44,93
4. Ryan Lochte           USA 1.45,04
5. Paul Biedermann       GER 1.45,53
6. Robbie Renwick        GBR 1.46,53
7. Thomas Fraser-Holmes  AUS 1.46,93
8. Danila Izotov         RUS 1.47,75

N 100 m selili

1. Missy Franklin        USA 58,33
2. Emily Seebohm         AUS 58,68
3. Aya Terakawa          JPN 58,83
4. Anastassija Zujeva    RUS 59,00
5. Gemma Spofforth       GBR 59,20
6. Jing Zhao             CHN 59,23
7. Belinda Hocking       AUS 59,29
8. Yuanhui Fu            CHN 1.00,50

M 100 m selili

1. Matthew Grevers       USA 52,16
2. Nick Thomas           USA 52,92
3. Ryosuke Irie          JPN 52,97
4. Camille Lacourt       FRA 53,08
5. Liam Tancock          GBR 53,35
6. Helge Meeuw           GER 53,48
7. Hayden Stoeckel       AUS 53,55
8. Feiyi Cheng           CHN 53,77

N 100 m rinnuli

1. Ruta Meilutyte        LTU 1.05,47
2. Rebecca Soni          USA 1.05,55
3. Satomi Suzuki         JPN 1.06,46
4. Alia Atkinson         JAM 1.06,93
5. Leisel Jones          AUS 1.06,95
6. Breeja Larson         USA 1.06,96
7. Julia Jefimova        RUS 1.06,98
8. Rikke Pedersen        DEN 1.07,55

Teisipäev 31.7.

N 200 vaba

1. Allison Schmitt       USA 1.53,61
2. Camille Muffat        FRA 1.55,58
3. Bronte Barratt        AUS 1.55,81
4. Missy Franklin        USA 1.55,82
5. Federica Pellegrini   ITA 1.56,73
6. Veronika Popova       RUS 1.57,25
7. Caitlin McClatchey    GBR 1.57,60
8. Kylie Palmer          AUS 1.57,68

M 200 liblikas

1. Chad le Clos          RSA 1.52,96
2. Michael Phelps        USA 1.53,01
3. Takeshi Matsuda       JPN 1.53,21
4. Dinko Jukic           AUT 1.54,35
5. Tyler Clary           USA 1.55,06
6. Velimir Stjepanovic   SRB 1.55,07
7. Pawel Korzeniowski    POL 1.55,08
8. Yin Chen              CHN 1.55,18

N 200 kompleksi

1. Shiwen Ye             CHN 2.07,57
2. Alicia Coutts         AUS 2.08,15
3. Caitlin Leverenz      USA 2.08,95
4. Stephanie Rice        AUS 2.09,55
5. Ariana Kukors         USA 2.09,83
6. Kirsty Coventry       ZIM 2.11,13
7. Hannah Miley          GBR 2.11,29
8. Katinka Hosszu        HUN 2.14,19

M 4x200 vabalt

1. USA                     6.59,70
2. Prantsusmaa             7.02,77
3. Hiina                   7.06,30
4. Saksamaa                7.06,59
5. Austraalia              7.07,00
6. Suurbritannia           7.09,33
7. LAV                     7.09,65
8. Ungari                  7.13,66

Kolmapäev 1.8.

M 200 m rinnuli

1. Daniel Gyurta         HUN  2.07,28 MR
2. Michael Jamieson      GBR  2.07,43
3. Ryo Tateishi          JPN  2.08,29
4. Kosuke Kitajima       JPN  2.08,35
5. Scott Weltz           USA  2.09,02
6. Clark Burckle         USA  2.09,25
7. Brenton Rickard       AUS  2.09,28
8. Andrew Willis         GBR  2.09,44

N 200 m liblikat

1. Jiao Liuyang          CHN 2.04,06
2. M. Belmonte Garcia    ESP 2.05,25
3. Natsumi Hoshi         JPN 2.05,48
4. Kathleen Hersey       USA 2.05,78
5. Cammile Adams         USA 2.06,78
6. Jemma Lowe            GBR 2.06,80
7. Zsuzsanna Jakabos     HUN 2.07,33
8. Liu Zige              CHN 2.07,77

M 100 m vaba

1. Nathan Adrian         USA 47,52
2. James Magnussen       AUS 47,53
3. Brent Hayden          CAN 47,80
4. Yannick Agnel         FRA 47,84
5. Sebastiaan Verschuren NED 47,88
6. Cesar Cielo           BRA 47,92
7. Hanser Garcia         CUB 48,04
8. Nikita Lobintsev      RUS 48,44

N 4x200 m vaba

1. USA                     7.42,92
2. Austraalia              7.44,41
3. Prantsusmaa             7.47,49
4. Kanada                  7.50,65
5. Suurbritannia           7.52,37
6. Hiina                   7.53,11
7. Itaalia                 7.56,30
8. Jaapan                  7.56,73

Neljapäev 2.8.

Meeste 200 meetrit kompleksi

1. Michael Phelps        USA  1.54,27
2. Ryan Lochte           USA  1.54,90
3. Laszlo Cseh           HUN  1.56,22
4. Thiago Pereira        BRA  1.56,74
5. Kosuke Hagino         JPN  1.57,35
6. Ken Takakuwa          JPN  1.58,53
7. James Goddard         GBR  1.59,05
8. Markus Deibler        GER  1.59,10

Meeste 200 meetrit selili

1. Tyler Clary           USA  1.53,41
2. Ryosuke Irie          JPN  1.53,78
3. Ryan Lochte           USA  1.53,94
4. Radoslaw Kawecki      POL  1.55,59
4. Zhang Fengling        CHN  1.55,59
6. Kazuki Watanabe       JPN  1.57,03
7. Yakov Toumarkin       ISR  1.57,62
8. Mitch Larkin          AUS  1.58,02

Naiste 200 m rinnuli

1. Rebecca Soni          USA  2.19,59 MR
2. Satomi Suzuki         JPN  2.20,72
3. Julia Jefimova        RUS  2.20,92
4. Rikke Pedersen        DEN  2.21,65
5. Martha McCabe         CAN  2.23,16
6. Micah Lawrence        USA  2.23,27
7. Suzaan van Biljon     RSA  2.23,72
8. Sally Foster          AUS  2.26,00

Naiste 100 m vabalt

1. Ranomi Kromowidjojo   NED    53,00
2. A. Herasimenia        BLR    53,38
3. Tang Yi               CHN    53,44
4. Melanie Schlanger     AUS    53,47
5. Missy Franklin        USA    53,64
6. Francesca Halsall     GBR    53,66
7. Jeanette Ottesen Gray DEN    53,75
8. Jessica Hardy         USA    54,02

Reede 3.8.

N 200 m selili

1. Missy Franklin         USA 2.04,06 MR
2. Anastassija Zujeva     RUS 2.05,92
3. Elizabeth Beisel       USA 2.06,55
4. Elizabeth Simmonds     GBR 2.07,26
5. Meagen Nay             AUS 2.07,43
6. Kirsty Coventry        ZIM 2.08,18
7. Alexianne Castel       FRA 2.08,43
8. Sinead Russell         CAN 2.09,86

M 100 m liblikat

1. Michael Phelps         USA 51,21
2. Chad le Clos           RSA 51,44
2. Jevgeni Korotõškin     RUS 51,44
4. Milorad Cavic          SRB 51,81
4. Steffen Deibler        GER 51,81
6. Joeri Verlinden        NED 51,82
7. Tyler McGill           USA 51,88
8. Konrad Czerniak        POL 52,05

N 800 vabalt

1. Katie Ledecky          USA 8.14,63
2. Mireia Belmonte Garcia ESP 8.18,76
3. Rebecca Adlington      GBR 8.20,32
4. Lauren Boyle           NZL 8.22,72
5. Lotte Friis            DEN 8.23,86
6. Boglarka Kapas         HUN 8.23,89
7. Coralie Balmy          FRA 8.29,26
8. Andreina Pinto Perez   VEN 8.29,28

50 m vabalt

1. Florent Manaudou       FRA 21,34
2. Cullen Jones           USA 21,54
3. Cesar Cielo            BRA 21,59
4. Bruno Fratus           BRA 21,61
5. Anthony Ervin          USA 21,78
6. Roland Schoeman        RSA 21,80
7. George R. Bovell       TRI 21,82
8. Eamon Sullivan         AUS 21,98

Laupäev 4.8.

N 50 m vaba

1. Ranomi Kromowidjojo     NED 24,05
2. Aljaksandra Herasimenia BLR 24,28
3. Marleen Veldhuis        NED 24,39
4. Britta Steffen          GER 24,46
5. Francesca Halsall       GBR 24,47
6. Therese Alshammar       SWE 24,61
7. Jessica Hardy           USA 24,62
8. A. Vanderpool-Wallace   BAH 24,69

M 1 500 m vaba

1. Sun Yang                 CHN  14.31,02  
2. Ryan Cochrane            CAN  14.39,63
3. Oussama Mellouli         TUN  14.40,31 
4. Taehwan Park             KOR  14.50,61
5. Gregorio Paltrinieri     ITA  14.51,92
6. Connor Jaeger            USA  14.52,99
7. Mateusz Sawrymowicz      POL  14.54,32
8. Daniel Fogg              GBR  15.00,76

N 4x100 m kompleksi

1. USA           3.52,05 MR
2. Austraalia    3.54,02
3. Jaapan        3.55,73
4. Venemaa       3.56,03
5. Hiina         3.56,41
6. Holland       3.57,28
7. Taani         3.57,76
8. Suurbritannia 3.59,46

M 4x100 m kompleksi

1. USA           3.29,35
2. Jaapan        3.31,26
3. Austraalia    3.31,58
4. Suurbritannia 3.32,32
5. Ungari        3.33,02
6. Saksamaa      3.33,06
7. Holland       3.33,46
8. Kanada        3.34,19

Neljapäev 9.8.
N 10 km avaveeujumine

1. Eva Risztov             HUN 1:57.38.2 
2. Haley Anderson          USA 1:57.38,6
3. Martina Grimaldi        ITA 1:57.41,8
4. Keri-Anne Payne         GBR 1:57.42,2
5. Angela Maurer           GER 1:57.52,8
6. Ophelie Aspord          FRA 1:58.43,1
7. Olga Beresnjeva         UKR 1:58.44,4
8. Erika Villaecija Garcia SPA 1:58.49,5

Reede 10.8.
M 10 km avaveeujumine

1. Oussama Mellouli    TUN 1:49.55,1 
2. Thomas Lurz         GER 1:49.58,5 
3. Richard Weinberger  CAN 1:50.00,3 
4. Spyridon Gianniotis GRE 1:50.05,3 
5. Daniel Fogg         GBR 1:50.37,3 
6. Sergei Bolšakov     RUS 1:50.40,1 
7. Vladimir Djattšin   RUS 1:50.42,8 
8. Andreas Waschburger GER 1:50.44,4

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED