Ajakava - JALGPALL (2 medaliala) (8)

Mehed

Alagrupp A: Suurbritannia, Senegal, Araabia ÜE, Uruguay
Alagrupp B: Mehhiko, Lõuna-Korea, Gabon, Šveits
Alagrupp C: Brasiilia, Egiptus, Valgevene, Uus-Meremaa
Alagrupp D: Hispaania, Jaapan, Honduras, Maroko

A-alagrupp:

Suurbritannia

the United Kingdom

 1:1

3:1

1:0

7p

1.

Senegal

 1:1

Senegal

1:1

2:0

5p

2.

Araabia ÜE

1:3

1:1

the United Arab Emirates

 1:2

1p

4.

Uruguay

0:1

0:2

 2:1

Uruguay

3p

3.

B-alagrupp:

Mehhiko

Mexico

 0:0

2:0

1:0

7p

1.

Lõuna-Korea

 0:0

South Korea

0:0

2:1

5p

2.

Gabon

0:2

0:0

Gabon

 1:1

2p

3.

Šveits

0:1

1:2

 1:1

Switzerland

1p

4.

C-alagrupp:

Brasiilia

Brazil

 3:2

 3:1

 3:0

9p

1.

Egiptus

 2:3

Egypt

 3:1

1:1

4p

2.

Valgevene

1:3

 1:3

Belarus

1:0

3p

3.

Uus-Meremaa

0:3

 1:1

 0:1

New Zealand

1p

4.

D-alagrupp:

Hispaania

Spain

 0:1

0:1

0:0

1p

4.

Jaapan

1:0

Japan

0:0

1:0

7p

1.

Honduras

1:0

0:0

Honduras

2:2

5p

2.

Maroko

0:0

0:1

2:2

Morocco

2p

3.

1. voor

A-alagrupp:
Araabia ÜE - Uruguay 1:2 (23. Matar - 42. Ramirez, 56. Lodeiro)
Suurbritannia - Senegal 1:1 (20. Bellamy - 82. Konate)

B-alagrupp:
Mehhiko - Lõuna-Korea 0:0
Gabon - Šveits 1:1 (45. Aubameyang pen. - 5. Mehmedi)

C-alagrupp:
Valgevene - Uus-Meremaa 1:0 (45.+1 Baga)
Brasiilia - Egiptus 3:2 (16. Rafael, 26. Leandro Damiao, 30. Neymar - 52. Aboutrika, 76. Mohamed Salah)

D-alagrupp:
Honduras - Maroko 2:2 (39. Barrada, 67. Labyad - 56., 65. pen. Bengtson)
Hispaania - Jaapan 0:1 (34. Otsu)

2. voor

A-alagrupp:
Senegal - Uruguay 2:0 (10., 37. Konate)
Suurbritannia - Araabia ÜE 3:1 (16. Giggs, 73. Sinclair, 76. Sturridge - 60. Eisa)

B-alagrupp:
Mehhiko - Gabon 2:0 (63., 90.+2 Dos Santos)
Lõuna-Korea - Šveits 2:1 (57. Park, 64. Kim - 60. Emeghara)

C-alagrupp:
Egiptus - Uus-Meremaa 1:1 (40. Mohamed Salah - 17. Wood)
Brasiilia - Valgevene 3:1 (15. Alexander Pato, 65. Neymar, 90. Oscar - 8. Renan Bressan)

D-alagrupp:
Jaapan - Maroko 1:0 (84. Nagai)
Hispaania - Honduras 0:1 (7. Bengtson)

3. voor

A-alagrupp:
Senegal - Araabia ÜE 1:1 (49. Konate - 21. Matar)
Suurbritannia - Uruguay 1:0 (45.+1 Sturridge)

B-alagrupp:
Mehhiko - Šveits 1:0 (69. Oribe Peralta)
Lõuna-Korea - Gabon 0:0

C-alagrupp:
Brasiilia - Uus-Meremaa 3:0 (23. Danilo, 29. Leandro Damiao, 52. Sandro)
Egiptus - Valgevene 3:1 (56. Mohamed Salah, 73. Marwan Mohsen, 79. Mohamed Aboutreika - 87. Andrei Varankov)

D-alagrupp:
Jaapan - Honduras 0:0
Hispaania - Maroko 0:0

Veerandfinaalid:
Jaapan
- Egiptus 3:0 (14. Kensuke Nagai 1:0, 78. Maya Yoshida 2:0, 83. Yuki Otsu 3:0)

Mehhiko - Senegal 4:2 la (10. Jorge Enriquez, 62. Javier Aquino, 98. Giovani dos Santos, 109. Hector Herrera - 69. Moussa Konate, 76. Ibrahima Balde)

Brasiilia - Honduras 3:2 (38., 59. Leandro Damiao, 51. Neymar pen - 12. Mario Roberto Martinez, 48. Roger Espinoza)

Suurbritannia - Lõuna-Korea 5:6 (36. Ramsey pen - 29. Dong-Won Ji) pen 4:5

Poolfinaalid:
Mehhiko - Jaapan 3:1 (31. Marco Fabian, 65. Oribe Peralta, 90+3. Javier Cortes - 12. Yuki Otsu)
Lõuna-Korea - Brasiilia 0:3 (38. Romulo, 57., 64. Leandro Damiao)

Pronksimäng:
Lõuna-Korea - Jaapan 2:0 (38. Park Chu-young, 57. Koo Ja-cheol)

Finaal
Mehhiko
- Brasiilia 2:1 (1., 75. Oribe Peralta - 90+1. Hulk)

Naised

Alagrupp E: Suurbritannia, Uus-Meremaa, Kamerun, Brasiilia
Alagrupp F: Jaapan, Kanada, Rootsi, Lõuna-Aafrika Vabariik
Alagrupp G: USA, Prantsusmaa, Kolumbia, Korea RDV

E-alagrupp:

Suurbritannia

the United Kingdom

1:0

3:0

1:0

9p 

1.

Uus-Meremaa

0:1

New Zealand

3:1

0:1

3p 

3.

Kamerun

0:3

1:3

Cameroon

0:5

0p 

4.

Brasiilia

0:1

1:0

5:0

Brazil

6p 

2. 

F-alagrupp:

Jaapan

Japan

2:1

0:0

0:0

5p 

2.

Kanada

1:2

Canada

2:2

3:0

4p 

3.

Rootsi

0:0

2:2

Sweden

4:1

5p 

1.

LAV

0:0

0:3

1:4

South Africa

1p 

4.

G-alagrupp:

USA

the United States

4:2

3:0

1:0

9p

1.

Prantsusmaa

2:4

France

1:0

5:0

6p

2.

Kolumbia

0:3

0:1

Colombia

0:2

0p

4.

Korea RDV

0:1

0:5

2:0

North Korea

3p

3.

1. voor

E-alagrupp:
Suurbritannia - Uus Meremaa 1:0 (0:0)
Kamerun - Brasiilia 0:5 (0:2)

F-alagrupp:
Jaapan - Kanada 2:1 (2:0)
Rootsi - Lõuna-Aafrika Vabariik 4:1 (3:0)

G-alagrupp: 
USA - Prantsusmaa 4:2  (2:2)
Kolumbia - Põhja-Korea 0:2 (0:1)

2. voor

E-alagrupp:
Uus-Meremaa - Brasiilia 0:1 (0:0)
Suurbritannia - Kamerun 3:0 (2.0)

F-alagrupp:
Jaapan - Rootsi 0:0 (0:0)
Kanada - Lõuna-Aafrika Vabariik 3:0 (1:0)

G-alagrupp:
USA - Kolumbia 3:0 (1.0)
Prantsusmaa - Korea RDV 5:0 (1.0)

3. voor

E-alagrupp:
Uus-Meremaa - Kamerun 3:1 (1:0)
Suurbritannia - Brasiilia 1:0 (1:0)

F-alagrupp:
Jaapan - Lõuna-Aafrika Vabariik 0:0 (0:0)
Kanada - Rootsi 2:2 (1:2)

G-alagrupp:
USA - Korea RDV 1:0 (1:0)
Prantsusmaa - Kolumbia 1:0 (1:0)

Veerandfinaalid:
Rootsi - Prantsusmaa 1:2 (1:2)
USA - Uus-Meremaa 2:0 (1:0)
Brasiilia - Jaapan 0:2 (0:1)
Suurbritannia - Kanada 0:2 (0:2)

Poolfinaalid:
Prantsusmaa - Jaapan 1:2 (0:2)
Kanada - USA 3:4 (la. 3:3, 0:1)

Pronksimäng:
Kanada - Prantsusmaa 1:0 (0:0)

Finaal:
USA
- Jaapan 2:1 (1:0)

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED