Ajakava - KERGEJÕUSTIK (47 medaliala) (2)

Reede 3.8.

M kuulitõuge

 1. Tomasz Majewski    POL 21.89 
 2. David Storl        GER 21.86 
 3. Reese Hoffa        USA 21.23 
 4. Christian Cantwell USA 21.19 
 5. Dylan Armstrong    CAN 20.93 
 6. German Lauro       ARG 20.84 
 7. Asmir Kolasinac    SRB 20.71 
 8. Pavel Lizhin       BLR 20.69 
 9. Ryan Whiting       USA 20.64 
10. Dorian Scott       JAM 20.61 
11. Maksim Sidorov     RUS 20.41 
12. Ming-Huang Chang   TPE 19.99

 N 10 000 m

 1. Tirunesh Dibaba    ETH 30.20,75 
 2. Sally J. Kipyego   KEN 30.26,37 
 3. Jepkemoi Cheruiyot KEN 30.30,44 
 4. Werknesh Kidane    ETH 30.39,38 
 5. Beleynesh Oljira   ETH 30.45,56 
 6. Shitaye Eshete     BRN 30.47,25 
 7. Joanne Pavey       GBR 30.53,20 
 8. Julia Bleasdale    GBR 30.55,63 
 9. Hitomi Niiya       JPN 30.59,19 
10. Kayoko Fukushi     JPN 31.10,35 
11. Amy Hastings       USA 31.10,69 
12. J. Cherobon-Bawcom USA 31.12,68 
13. Lisa Uhl           USA 31.12,80 
14. Sara Moreira       POR 31.16,44 
15. Fionnuala Britton  IRL 31.46,71

Laupäev 4.8.

M 20 km käimine 

1. Chen Ding           CHN 1:18.46
2. Erick Barrondo      GUA 1:18.57
3. Wang Zhen           CHN 1:19.25
4. Cai Zelin           CHN 1:19.44
5. Miguel Angel Lopez  ESP 1:19.49
6. Eder Sanchez        MEX 1:19.52
7. Jared Tallent       AUS 1:20.02
8. Bertrand Moulinet   FRA 1:20.12

N kettaheide

1. Sandra Perkovic     CRO 69.11
2. Daria Pištšalnikova RUS 67.56
3. Li Yanfeng          CHN 67.22
4. Yarelys Barrios     CUB 66.38
5. Nadine Müller       GER 65.94
6. M. Robert-Michon    FRA 63.98
7. Krishna Poonia      IND 63.62
8. S. Brown Trafton    USA 63.01
9. Zinaida Sendriute   LTU 61.68
10. Anna Ruh           GER 61.36
11. Ma Xuejun          CHN 61,02
12. Dani Samuels       AUS 60,40

M kaugushüpe

1. Greg Rutherford         GBR 8.31
2. Mitchell Watt           AUS 8.16
3. Will Claye              USA 8.12
4. Michel Torneus          SWE 8.11
5. Sebastian Bayer         GER 8.10
6. Christopher Tomlinson   GBR 8.07
7. Mauro Vinicius Da Silva BRA 8.01
8. Khotso Godfrey Mokoena  RSA 7.93
9. Henry Frayne            AUS 7.85
10. Marquise Goodwin       USA 7.80
11. Aleksander Menkov      RUS 7.78
12. Tyrone Smith           BER 7.70

N seitsmevõistlus

 1. Jessica Ennis       GBR 6955
 2. Lilli Schwarzkopf   GER 6649
 3. Tatjana Tšernova    RUS 6628
 4. Ljudmila Josipenko  UKR 6618  
  5. Austra Skujyte      LTU 6599 
 6. A. N. Djimou Ida    FRA 6576 
 7. Jessica Zelinka     CAN 6480
 8. Kristina Savitskaja RUS 6452 
 9. Laura Ikauniece     LAT 6414 
 10. Hanna Melnitšenko  UKR 6392
---
 23. Grit Šadeiko       EST 6013

 M 10 000 m

1. Mohamed Farah         GBR 27.30,42
2. Galen Rupp            USA 27.30,90
3. Tariku Bekele         ETH 27.31,43
4. Kenenisa Bekele       ETH 27.32,44
5. Bedan Karoki Muchiri  KEN 27.32,94
6. Zersenay Tadese       ERI 27.33,51
7. Teklemariam Medhin    ERI 27.34,76
8. G. Gebremariam        ETH 27.36,34
9. Polat Kemboi Arikan   TUR 27.38,81
10. Moses Ndiema Kipsiro UGA 27.39,22
11. Cameron Levins       CAN 27.40,68
12. Ndiema Moses Masai   KEN 27.41,34

N 100 m

1. Shelly-Ann Fraser-Pryce JAM 10,75 
2. Carmelita Jeter         USA 10,78 
3. Veronica Campbell-Brown JAM 10,81 
4. Tianna Madison          USA 10,85 
5. Allyson Felix           USA 10,89 
6. Kelly-Ann Baptiste      TRI 10,94 
7. Murielle Ahoure         CIV 11,00 
8. Blessing Okagbare       NGR 11,01

Pühapäev 5.8.

N Maraton

1. Tiki Gelana            ETH 2.23.07
2. Priscah Jeptoo         KEN 2.23.12
3.
T. Petrova Arhipova    RUS 2.23.29
4. Mary J. Keitany        KEN 2.23.56
5. Tetjana Gamera-Šmirko  UKR 2.24.32
6. Zhu Xiaolin            CHN 2.24.48
7. Jessica Augusto        POR 2.25.11
8. Valeria Straneo        ITA 2.25.27
---
103. Evelin Talts         EST 2:54.15 

N kolmikhüpe

 1. Olga Rõpakova         KAZ 14.98 
 2. Caterine Ibarguen     COL 14.80 
 3. Olga Saladuha         UKR 14.79 
 4. Hanna Kniazjeva       UKR 14.56 
 5. Yamile Aldama         GBR 14.48 
 6. Kimberly Williams     JAM 14.48 
 7. Trecia Smith          JAM 14.35 
 8. Victoria Valjukevitš  RUS 14.24 
 9. Yargeris Savigne      CUB 14.12 
10. Tatjana Lebedeva      RUS 14.11 
11. Marija Sestak         SLO 13.98 
12. Dana Veldakova        SVK 11.92

N 400 m

1. Sanya Richards-Ross    USA 49,55
2. Christine Ohuruogu     GBR 49,70
3. Deedee Trotter         USA 49,72
4. Amantle Montsho        BOT 49,75
5. N. Williams-Mills      JAM 50,11
6. Antonina Krivošapka    RUS 50,17
7. Francena McCorory      USA 50,33
8. Rosemarie Whyte        JAM 50,79

M 3 000 m takistusi

 1. Ezekiel Kemboi        KEN 8.18,57 
 2. M. Mekhissi-Benabbad  FRA 8.19,08 
 3. Abel Kiprop Mutai     KEN 8.19,73 
 4. Roba Gari             ETH 8.20,00 
 5. Brimin Kiprop Kipruto KEN 8.23,03 
 6. Evan Jager            USA 8.23,87 
 7. Hamid Ezzine          MAR 8.24,90 
 8. Donald Cabral         USA 8.25,91 
 9. Tarik Langat Akdag    TUR 8.27,64 
10. Ion Lutshianov        MDA 8.28,15

M vasaraheide

 1. Krisztian Pars        HUN 80.59
 2. Primoz Kozmus         SLO 79.36
 3. Koji Murofushi        JPN 78.71
 4. Oleksi Sokirski       UKR 78.25
 5. Kirill Ikonnikov      RUS 77.86
 6. Lukas Melich          CZE 77.17
 7. Szymon Ziolkowski     POL 77.10
 8. Nicola Vizzoni        ITA 76.07
 9. Kibwe Johnson         USA 74.95
10. Dilshod Nazarov       TJK 73.80
11. Valeri Sviatoha       BLR 73.13
12. Alexander Smith       GBR 72.87

M 100 m

 1. Usain Bolt            JAM 9,63 
 2. Yohan Blake           JAM 9,75 
 3. Justin Gatlin         USA 9,79 
 4. Tyson Gay             USA 9,80 
 5. Ryan Bailey           USA 9,88 
 6. Churandy Martina      NED 9,94 
 7. Richard Thompson      TRI 9,98 
 8. Asafa Powell          JAM 11,99

Esmaspäev 6.8.

N teivashüpe

  1. Jennifer Suhr        USA 4.75     
  2. Yarisley Silva       CUB 4.75     
  3. Jelena Isinbajeva    RUS 4.70     
  4. Silke Spiegelburg    GER 4.65    
  5. Martina Strutz       GER 4.55    
  6. Holly Bleasdale      GBR 4.45    
     Jirina Ptacnikova    CZE 4.45    
     Lisa Ryzih           GER 4.45     
  9. Becky Holliday       USA 4.45    
 10. Vanessa Boslak       FRA 4.30    
 11. Alana Boyd           AUS 4.30    
     Anna Rogowska        POL    0

N kuulitõuge

 1. Nadzeja Ostaptšuk     BLR  21.36      
 2. Valerie Adams         NZL  20.70          
 3. Jevgenija Kolodko     RUS  20.48         
 4. Lijao Gong            CHN  20.22   
 5. Ling Li               CHN  19.63   
 6. Michelle Carter       USA  19.42   
 7. Xiangrong Liu         CHN  19.18   
 8. Ceisa Arcanjo         BRA  19.02      
 9. Irina Tarassova       RUS  19.00   
10. Natalia Duco          CHI  18.80   
11. Christina Schwanitz   GER  18.47   
12. Natalja Mihnevitš     BLR  18.42   

M 400 m tj

 1. Felix Sanchez         DOM   47,63                
 2. Michael Tinsley       USA   47,91           
 3. Javier Culson         PUR   48,10       
 4. David Greene          GBR   48,24   
 5. Angelo Taylor         USA   48,25   
 6. Jehue Gordon          TRI   48,86       
 7. Leford Green          JAM   49,12   
 8. Kerron Clement        USA   49,15

N 3 000 m takistusi

  1. Julia Zaripova       RUS  9.06,72                
  2. Habiba Ghribi        TUN  9.08,37            
  3. Sofia Assefa         ETH  9.09,84            
  4. Milcas C. Cheywa     KEN  9.09,88  
  5. Hiwot Ayalew         ETH  9.12,98  
  6. Etenesh Diro         ETH  9.19,89  
  7. A. Möldner-Schmidt   GER  9.21,78  
  8. Gesa F. Krause       GER  9.23,52

M 400 m

 1. Kirani James          GRN   43,94   
 2. Luguelin Santos       DOM   44,46   
 3. Lalonde Gordon        TRI   44,52   
 4. Chris Brown           BAH   44,79  
 5. Kévin Borlée          BEL   44,81  
 6. Jonathan Borlée       BEL   44,83  
 7. Demetrius Pinder      BAH   44,98  
 8. Steven Solomon        AUS   45,14 

Teisipäev 7.8.

M kõrgushüpe

1. Ivan Uhov          RUS 2.38 
2. Erik Kynard        USA 2.33 
3. Essa Mutaz Barshim QAT 2.29 
3. Derek Drouin       CAN 2.29 
3. Robert Grabarz     GBR 2.29 
6. Jamie Nieto        USA 2.29 
7. Bohdan Bondarenko  UKR 2.29 
8. Michael Mason      CAN 2.29 
9. Andrij Protsenko   UKR 2.25 
9. Jesse Williams     USA 2.25 
9. Wanner Miller      COL 2.25 
12. Andrej Silnov     RUS 2.25 
13. Kyriakos Ioannou  CYP 2.20 
14. Mickael Hanany    FRA 2.20

M kettaheide

 1. Robert Harting     GER 67.79 -     x - 67.27 - 66.45 - 68.27 - 67.08
 
2. Ehsan Hadadi       IRI 68.18 - 64.09 - 67.28 - 66.98 -     x -     x

 3. Gerd Kanter        EST 65.07 - 65.79 - 66.02 - 65.96 - 68.03 - 66.99

 4. Virgilijus Alekna  LTU 67.38 -     x -     x - 66.07 -     x -     x
 5. Piotr Malachowski  POL 62.50 - 66.92 -     x - 67.19 -     x -     x
 6. Martin Wierig      GER 63.34 - 63.98 -     x - 65.85 - 64.79 - 65.12

 7. Frank Casanas      ESP 65.56 -     x -     x - 64.92 - 65.48 - 63.16
 8. Vikas Gowda        IND 64.79 - 60.95 - 63.03 - 64.15 - 64.48 - 63.38
 9. Benn Harradine     AUS 58.24 - 63.16 - 63.59
10. Erik Cadee         NED 62.40 - 62.77 - 62.78
11. Jorge Fernandez    CUB     x - 60.04 - 62.02
12. Lawrence Okoye     GBR 61.03 -     x - 60.11


N 100 m tj

1. Sally Pearson   AUS 12,35
2. Dawn Harper     USA 12,37 
3. Kellie Wells    USA 12,48 
4. LoLo Jones      USA 12,58 
5. Nevin Yanit     TUR 12,58 
6. Phylicia George CAN 12,65 
7. Jessica Zelinka CAN 12,69 
8. Beate Schrott   AUT 13,07

M 1500 m

1. Taoufik Makhloufi    ALG 3.34,08 
2. Leonel Manzano       USA 3.34,79 
3. Abdalaati Iguider    MAR 3.35,13 
4. Matthew Centrowitz   USA 3.35,17 
5. Henrik Ingebrigtsen  NOR 3.35,43 
6. Mekonnen Gebremedhin ETH 3.35,44 
7. Silas Kiplagat       KEN 3.36,19 
8. Ilham Tanui Özbilen  TUR 3.36,72 
9. Nicholas Willis      NZL 3.36,94 
10. Belal Mansoor Ali   BRN 3.37,98 
11. Nixon K. Chepseba   KEN 3.39,04 
12. Asbel Kiprop        KEN 3.43,83

Kolmapäev 8.8.

Kaugushüpe

 1. Brittney Reese        USA   7.12      
 2. Jelena Sokolova       RUS   7.07      
 3. Janay Deloach         USA   6.89      
 4. Ineta Radevica        LAT   6.88     
 5. Anna Nazarova         RUS   6.77     
 6. Ljudmila Koltshanova  RUS   6.76     
 7. N Mirontshjuk-Ivanova BLR   6.72     
 8. Eloyse Lesuer         FRA   6.67     
 9. Shara Proctor         GBR   6.55     
10. Veronika Shutkova     BLR   6.54     
11. Ivana Spanovic        SRB   6.35     
    Karin Mey Melis       TUR   DNS

N 400 m tj

1. Natalia Antjuh         RUS 52,70
2. Lashinda Demus         USA 52,77    
3. Zuzana Hejnova         CZE 53,38    
4. Kaliese Spencer        JAM 53,66   
5. Georganne Moline       USA 53,92   
6. T'erea Brown           USA 55,07   
7. Denisa Rosolova        CZE 55,27   
8. Muizat Ajoke Odumosu   NGR 55,31

N 200 m

1. Allyson Felix            USA 21,88                 
2. Shelly-Ann Fraser-Pryce  JAM 22,09        
3. Carmelita Jeter          USA 22,14           
4. Veronica Campbell-Brown  JAM 22,38
5. Sanya Richards-Ross      USA 22,39
6. Murielle Ahoure          CIV 22,57
7. Myriam Soumaré           FRA 22,63
8. Semoy Hackett            TRI 22,87

M 100 m tj

1. Aries Merritt          USA 12,92
2. Jason Richardson       USA 13,04    
3. Hansle Parchment       JAM 13,12    
4. Lawrence Clarke        GBR 13,39   
5. Ryan Brathwaite        BAR 13,40   
6. Orlando Ortega         CUB 13,43   
7. Lehann Fourie          RSA 13,53   
8. Dayron Robles          CUB DSQ

Neljapäev 9.8.

M kolmikhüpe

 1. Christian Taylor    USA  17.81
 2. Will Claye          USA  17.62
 3. Fabrizio Donato     ITA  17.48
 4. Daniele Greco       ITA  17.34
 5. Leevan Sands        BAH  17.19
 6. Benjamin Compaore   FRA  17.08
 7. Tosin Oke           NGR  16.95
 8. Alexis Copello      CUB  16.92
 9. Ljukman Adams       RUS  16.78
10. Bin Dong            CHN  16.75
11. Samyr Laine         HAI  16.65
12. Dzmitry Platnitski  BLR  16.19

M 800 m

1. David Lekuta Rudisha  KEN  1.40,91 MR
2. Nijel Amos            BOT  1.41,73
3. Timothy Kitum         KEN  1.42,53
4. Duane Solomon         USA  1.42,82
5. Nick Symmonds         USA  1.42,95
6. Mohammed Aman         ETH  1.43,20
7. Abubaker Kaki         SUD  1.43,32
8. Andrew Osagie         GBR  1.43,77

M 200 m

1. Usain Bolt           JAM  19,32
2. Yohan Blake          JAM  19,44
3. Warren Weir          JAM  19,84
4. Wallace Spearmon     USA  19,90
5. Churandy Martina     NED  20,00
6. Christophe Lemaitre  FRA  20,19
7. Alex Quinonez        ECU  20,57
8. Anaso Jobodwana      RSA  20,67

N odavise

 1. Barbora Spotakova     CZE  69.55     
 2. Christina Obergföll   GER  65.16     
 3. Linda Stahl           GER  64.91     
 4. Sunette Viljoen       RSA  64.53    
 5. Huihui Lu             CHN  63.70    
 6. Kathrina Molitor      GER  62.89    
 7. Martina Ratej         SLO  61.62    
 8. Madara Palameika      LAT  60.73    
 9. Kathryn Mitchell      AUS  59.46    
10. Maria Abakumova       RUS  59.34    
11. Asdis Hjalmsdottir    ISL  59.08    
12. Elizabeth Gleadle     CAN  58.78 

M kümnevõistlus

1. Ashton Eaton     USA  8869
2. Trey Hardee      USA  8671
3. Leonel Suarez    CUB  8523
4. Hans van Alpen   BEL  8447
5. Damian Warner    CAN  8442
6. Rico Freimuth    GER  8320
7. Oleksi Kasjanov  UKR  8283
8. Sergei Sviridov  RUS  8219

Reede 10.8.
M teivashüpe

1. Renaud Lavillenie      FRA 5.97 
2. Björn Otto             GER 5.91 
3. Raphael Holzdeppe      GER 5.91 
4. Dmitri Starodubtsev    RUS 5.75 
5. Jevgeni Lukjanenko     RUS 5.75 
5. Steven Lewis           GBR 5.75 
7. Konstadinos Filippidis GRE 5.65 
8. Jan Kudlicka           CZE 5.65 
9. Romain Mesnil          FRA 5.50 
9. Malte Mohr             GER 5.50 
11. Lukasz Michalski      POL 5.50 
12. Igor Bytshkov         ESP 5.50
Steven Hooker             AUS 0
Brad Walker               USA 0 

N vasaraheide

 1. Tatjana Lõssenko      RUS  78.18  
 2. Anita Wlodarczyk      POL  77.60 
 3. Betty Heidler         GER  77.13 
 4. Wenxiu Zhang          CHN  76.34  
 5. Kathrin Klaas         GER  76.05  
 6. Yipsi Moreno          CUB  74.60  
 7. Aksana Miankova       BLR  74.40  
 8. Zalina Marghieva      MDA  74.06 
 9. Stephanie Falzon      FRA  73.06  
10. Joanna Fiodorow       POL  72.37  
11. Marija Bespalova      RUS  71.13  
12. Sophie Hitchon        GBR  69.33


N 5 000 m

1. Meseret Defar          ETH 15.04,25                 
2. Vivian J. Cheruiyot    KEN 15.04,73                
3. Tirunesh Dibaba        ETH 15.05,15             
4. S. Jepkosgei Kipyego   KEN 15.05,79
5. Gelete Burka           ETH 15.10,66
6. Viola Jelagat Kibiwot  KEN 15.11,59
7. Joanne Pavey           GBR 15.12,72
8. Julia Bleasdale        GBR 15.14,55

N 4x100 m

1. USA                           40,82 MR
2. Jamaika                       41,41
3. Ukraina                       42,04
4. Nigeeria                      42,64
5. Saksamaa                      42,67
6. Holland                       42,70
7. Brasiilia                     42,91
8. Trinidad ja Tobago              DNF

N 1 500 m

1. Asli Cakir Alptekin    TUR 4.10,23 
2. Gamze Bulut            TUR 4.10,40 
3. Maryam Yusuf Jamal     BRN 4.10,74 
4. Tatjana Tomašova       RUS 4.10,90 
5. Abeba Aregawi          ETH 4.11,03 
6. Shannon Rowbury        USA 4.11,26 
7. Natallia Kareiva       BLR 4.11,58 
8. Lucia Klocova          SVK 4.12,64 
9. Jekaterina Kostetskaja RUS 4.12,90 
10. Lisa Dobriskey        GBR 4.13,02 
11. Laura Weightman       GBR 4.15,60 
12. Hellen Onsando Obiri  KEN 4.16,57 
Morgan Uceny              USA DNF

M 4x400 m, finaal

1. Bahama             2.56,72 
2. USA                2.57,05 
3. Trinidad ja Tobago 2.59,40 
4. Suubritannia       2.59,53 
5. Venemaa            3.00,09
6. Belgia             3.01,83
7. Venezuela          3.02,18
8. LAV                3.03,46 
Kuuba                 DNF

Laupäev 11.8.

M 50 km käimine

1. Sergei Kirjapkin RUS 3:35.59
2. Jared Tallent    AUS 3:36.53
3. Tianfeng Si      CHN 3:37.16
4. Robert Heffernan IRL 3:37.54
5. Igor Jerohhin    RUS 3:37.54
6. Sergei Bakulin   RUS 3:38.44
7. Jianbo Li        CHN 3:39.01
8. Matej Toth       SVK 3:41.24

N 20 km käimine

 1. Jelena Lašmanova     RUS  1:25.02 MR
 2. Olga Kaniskina       RUS  1:25.09
 3. Qieyang Shenjie      CHN  1:25.16
 4. Liu Hong             CHN  1:26.00
 5. Anissia Kirdjapkina  RUS  1:26.26
 6. Lu Xiuzhi            CHN  1:27.10
 7. Elisa Rigaudo        ITA  1:27.36
 8. Beatriz Pascual      ESP  1:27.56

N kõrgushüpe

 1. Anna Tšitšerova    RUS    2.05       
 2. Brigetta Barrett   USA    2.03       
 3. Svetlana Školina   RUS    2.03       
 4. Ruth Beitia        ESP    2.00      
 5. Tia Hellebaut      BEL    1.97      
 6. Chaunte Lowe       USA    1.97      
 7. Svetlana Radzivil  UZB    1.97      
 8. Emma Green Tregaro SWE    1.93      
 9. Melanie Melfort    FRA    1.93      
10. Irina Gordeejeva   RUS    1.93      
11. Airine Palsyte     LTU    1.89      
12. Burcu Ayhan        TUR    1.89

M odavise

 1. Keshorn Walcott        TRI  84.58    
 2. Oleksandr Pjatnitsja   UKR  84.51    
 3. Antti Ruuskanen        FIN  84.12    
 4. Vitezslav Vesely       CZE  83.34   
 5. Tero Pitkämäki         FIN  82.68   
 6. Andreas Thorkildsen    NOR  82.63   
 7. Spiridon Lebesis       GRE  81.91   
 8. Tino Häber             GER  81.21   
 9. Stuart Farquhar        NZL  80.22   
10. Roderick Genki Dean    JPN  79.95   
11. Ari Mannio             FIN  78.60   
12. Julius Yego            KEN  77.15 

M 5 000 m

 1. Mo Farah              GBR 13.41,66  
 2. Dejen Gebremeskel     ETH 13.41,98  
 3. Thomas P. Longosiwa   KEN 13.42,36  
 4. Bernard Lagat         USA 13.42,99
 5. Isiah Kiplangat Koech KEN 13.43,83
 6. Abdalaati Iguider     MAR 13.44,19
 7. Galen Rupp            USA 13.45,04
 8. Juan Luis Barrios     MEX 13.45,30
 9. Hayle Ibrahimov       AZE 13.45,37
10. Lopez Lomong          USA 13.48,19
11. Hagos Gebrhiwet       ETH 13.49,59
12. Yenew Alamirew        ETH 13.49,68
13. Mumin Gala            DJI 13.50,26
14. Cameron Levins        CAN 13.51,87
15. Moses Ndiema Kipsiro  UGA 13.52,25

N 800 m

 1. Maria Savinova         RUS 1.56,19  
 2. Caster Semenya         RSA 1.57,23  
 3. Jekaterina Poistogova  RUS 1.57,53  
 4. Pamela Jelimo          KEN 1.57,59
 5. Alysia Johnson Montano USA 1.57,93
 6. Jelena Arzhakova       RUS 1.59,21
 7. Francine Niyonsaba     BDI 1.59,63
 8. J. Jepkosgei Busienei  KEN 2.00,19

M 4x100 m

 1. Jamaika              36,84 MR       
 2. USA                  37,04          
 3. Trinidad ja Tobago   38,12          
 4. Prantsusmaa          38,16         
 5. Jaapan               38,35         
 6. Holland              38,39         
 7. Austraalia           38,43         
    Kanada                 dq   

N 4x400 m

1. USA              3.16,87         
2. Venemaa          3.20,23                  
3. Jamaika          3.20,95         
4. Ukraina          3.23,57        
5. Suurbritannia    3.24,76        
6. Prantsusmaa      3.25,92        
7. Tšehhimaa        3.27,77        
   Nigeeria              dq

Pühapäev 12.8.

M Maraton

 1. Stephen Kiprotich        UGA 2:08.01  
 2. Abel Kirui               KEN 2:08.27         
 3. Wilson Kipsang Kiprotich KEN 2:09.37          
 4. Mebrahtom Keflezighi     USA 2:11.06
 5. Marilson dos Santos      BRA 2:11.10
 6. Kentaro Nakamoto         JPN 2:11.16
 7. Cuthbert Nyasango        ZIM 2:12.08
 8. Paulo Roberto Paula      BRA 2:12.17
 9. Henryk Szost             POL 2:12.28
10. Ruggero Pertile          ITA 2:12.45

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED