Ajakava - VÕRKPALL (2 medaliala) (3)

Mehed

Alagrupp A: Suurbritannia, Bulgaaria, Austraalia, Argentina, Itaalia, Poola
Alagrupp B: Venemaa, Saksamaa, USA, Serbia, Brasiilia, Tuneesia

A-alagrupp:

Suurbritannia

the United Kingdom

0:3

0:3

0:3

 0:3

 0:3

0

6.

Bulgaaria

3:0

 3:0

1:3

 3:0

3:1

12

1.

Austraalia

3:0

 0:3

Australia

0:3

2:3

3:1

7

5.

Argentina

3:0

3:1

3:0

1:3

0:3

9

3.

Itaalia

3:0

 0:3

3:2

3:1

1:3

8

4.

Poola

3:0

1:3

1:3

3:0

 3:1

9

2.

B-alagrupp:

Venemaa

3:0

3:2

 3:0

 0:3

 3:0

11

3.

Saksamaa

0:3

0:3

 3:2

0:3

3:0

5

4.

USA

 2:3

3:0

 3:0

3:1

3:0

13

1.

Serbia

0:3

 2:3

 0:3

Serbia

2:3

3:1

5

5.

Brasiilia

3:0

3:0

1:3

3:2

Brazil

3:0

11

2.

Tuneesia

0:3

0:3

0:3

1:3

0:3

Tunisia

0

6.

1. voor

A-alagrupp:
Suurbritannia - Bulgaaria 0:3 (18:25, 20:25, 24:26)
Austraalia - Argentina 0:3 (21:25, 22:25, 20:25)
Itaalia - Poola 1:3 (25:21, 20:25, 23:25, 14:25)

B-alagrupp:
Venemaa - Saksamaa 3:0 (31:29, 25:18, 25:17)
USA - Serbia 3:0 (25:17, 25:22, 25:21)
Brasiilia - Tuneesia 3:0 (25:17, 25:21, 25:18)

2. voor:

A-alagrupp:

Poola - Bulgaaria 1:3 (22:25, 27:29, 25:13, 23:25)
Itaalia - Argentina 3:1 (25:17, 21:25, 25:17, 25:23)

Suurbritannia - Austraalia 0:3 (15:25, 18:25, 20:25)

B-alagrupp:
Serbia - Tuneesia 3:1 (25:15, 25:21, 20:25, 25:18)
USA - Saksamaa 3:0 (25:23, 25:16, 25:20)
Brasiilia - Venemaa 3:0 (25:21, 25:23, 25:21)

3. voor

A-alagrupp:
Austraalia - Bulgaaria 0:3 (23:25, 21:25, 22:25)
Poola - Argentina 3:0 (25:18, 25:20, 25:16)
Suurbritannia - Itaalia 0:3 (19:25, 16:25, 20:25)

B-alagrupp:
Serbia - Saksamaa 2:3 (25:22, 29:27, 18:25, 20:25, 18:20)
Venemaa - Tuneesia 3:0 (25:21, 25:15, 25:23)
Brasiilia - USA 1:3 (25:23, 25:27, 19:25, 17:25)

4. voor

A-alagrupp:
Suurbritannia - Poola 0:3 (16:25, 19:25, 18:25)
Austraalia - Itaalia 2:3 (25:21, 25:18, 21:25, 14:25, 13:25)
Argentina - Bulgaaria 3:1 (25:18, 21:25, 25:19, 25:20)

B-alagrupp:
Saksamaa - Tuneesia 3:0 (25:15, 25:16, 25:16)
Venemaa - USA 3:2 (27:29, 19:25, 26:24, 25:16, 15:8)
Brasiilia - Serbia 3:2 (22:25, 25:15, 20:25, 25:22, 15:9)

5. voor

A-alagrupp:
Austraalia - Poola 3:1 (25:21, 25:22, 18:25, 25:22)
Itaalia - Bulgaaria 0:3 (30:32, 20:25, 19:25)
Suurbritannia - Argentina 0:3 (18:25, 18:25, 15:25)

B-alagrupp:
Venemaa - Serbia 3:0 (25:15, 25:20, 25:17)
USA - Tuneesia 3:0 (25:15, 25:19, 25:19)
Brasiilia - Saksamaa 3:0 (25:21, 25:22, 25:19)

Veerandinfaalid:

Brasiilia - Argentina 3:0 (25:19, 25:17, 25:20)
USA - Itaalia 0:3 (26:28, 20:25, 20:25)
Poola - Venemaa 0:3 (17:25, 23:25, 21:25)
Bulgaaria - Saksamaa 3:0 (25:20, 25:16, 25:14)

Poolfinaalid:
Bulgaaria - Venemaa 1:3 (21:25, 15:25, 25:23, 23:25)
Brasiilia - Itaalia 3:0 (25:21, 25:12, 25:21)

Pronksikohtumine:
Bulgaaria - Itaalia 1:3 (19:25, 25:23, 22:25, 20:25)

Finaal:
Venemaa - Brasiilia 3:2 (19:25, 20:25, 29:27, 25:22, 15:9)

Naised

Alagrupp A: Alžeeria, Jaapan, Suurbritannia, Venemaa, Itaalia, Dominikaani Vabariik
Alagrupp B: Hiina, Serbia, USA, Lõuna-Korea, Brasiilia, Türgi

A-alagrupp:

Alžeeria

 0:3

 2:3

 0:3

0:3

 0:3

1

6.

Jaapan

3:0

Japan

3:0

1:3

1:3

 3:0

9

3.

Suurbritannia

 3:2

 0:3

the United Kingdom

 0:3

0:3

0:3

2

5.

Venemaa

 3:0

3:1

3:0

 3:2

3:1

14

1. 

Itaalia

3:0

3:1

3:0

 2:3

3:1

13

2.

Dominikaani V

3:0

 0:3

3:0

1:3

1:3

6

4.

B-alagrupp:

Hiina

3:0

0:3

3:2

2:3

3:1

8

2.

Serbia

0:3

Serbia

0:3

1:3

0:3

 0:3

0

6.

USA

3:0

3:0

3:1

3:1

3:0

15

1.

Lõuna-Korea

2:3

3:1

1:3

South Korea

3:0

2:3

8

3.

Brasiilia

3:2

3:0

1:3

0:3

Brazil

3:2

7

4.

Türgi

 1:3

 3:0

0:3

3:2

2:3

Turkey

6

5.

1. voor

A-alagrupp:
Alžeeria - Jaapan 0:3 (15:25, 14:25, 7:25)
Suurbritannia - Venemaa 0:3 (19:25, 10:25, 16:25)
Itaalia - Dominikaani Vabariik 3:1 (25:17, 23:25, 25:19, 25:15)

B-alagrupp:
Hiina - Serbia 3:1 (16:25, 25:18, 25:13, 25:12)
USA - Lõuna-Korea 3:1 (25:19, 25:17, 20:25, 25:21)
Brasiilia - Türgi 3:2 (25:18, 23:25, 25:19, 25:27, 15:12)

2. voor 

A-alagrupp:
Dominikaani Vabariik - Venemaa 1:3 (23:25, 15:25, 26:24, 22:25)
Itaalia - Jaapan 3:1 (25:22, 25:21, 20:25, 25:22)
Suurbritannia - Alžeeria 3:2 (22:25, 25:19, 23:25, 25:19, 15:8)

B-alagrupp:
Hiina - Türgi 3:1 (25:20, 25:20, 29:31, 25:22)
Serbia - Lõuna-Korea 1:3 (12:25, 16:25, 25:16, 21:25)
USA - Brasiilia 3.1 (25:18, 25:17, 22:25, 25:21)

3. voor

A-alagrupp:
Dominikaani Vabariik - Jaapan 0:3 (20:25, 19:25, 23:25)
Alžeeria - Venemaa 0:3 (7:25, 14:25, 15:25)
Suurbritannia - Itaalia 0:3 (25:27, 12:25, 12:25)

B-alagrupp:
Serbia - Türgi 0:3 (20:25, 12:25, 21:25)
USA - Hiina 3:0 (26:24, 25:16, 31:29)
Brasiilia - Lõuna-Korea 0:3 (23:25, 21:25, 21:25)

4. voor

A-alagrupp:
Jaapan - Venemaa 1:3 (25:27, 17:25, 25:20, 19:25)
Suurbritannia - Dominikaani Vabariik 0:3 (9:25, 18:25, 19:25)
Alžeeria - Itaalia 0:3 (11:25, 12:25, 17:25)

B-alagrupp:
Brasiilia - Hiina 3:2 (25:16, 20:25, 25:18, 28:30, 15:10)
Türgi - Lõuna-Korea 3:2 (25:16, 21:25, 25:18, 19:25, 15:12)
USA - Serbia 3:0 (25:17, 25:20, 25:16)

5. voor

A-alagrupp:
Alžeeria - Dominikaani Vabariik 0:3 (15:25, 16:25, 13:25)
Suurbritannia - Jaapan 0:3 (19:25, 14:25, 12:25)
Itaalia - Venemaa 2:3 (28:26, 19:25, 25:22, 16:25, 11:15)

B-alagrupp:
Hiina - Lõuna-Korea 3:2 (28:26, 22:25, 25:19, 22:25, 15:10)
USA - Türgi 3:0 (27:25, 25:16, 25:19)
Brasiilia - Serbia 3:0 (25:10, 25:22, 25:16)

Veerandfinaalid:
Hiina - Jaapan 2:3 (26:28, 25:23, 23:25, 25:23, 16:18)
Venemaa - Brasiilia 2:3 (26:24, 22:25, 25:19, 22:25, 19:21)
USA - Dominikaani Vabariik 3:0 (25:14, 25:21, 25:22)
Itaalia - Lõuna-Korea 1:3 (25:18, 21:25, 20:25, 18:25)

Poolfinaalid:
USA - Lõuna-Korea 3:0 (25:20, 22:20, 22:20)
Brasiilia - Jaapan 3:0 (25:18, 25:15, 25:18)

Pronksikohtumine:
Lõuna-Korea - Jaapan 0:3 (22:25, 24:26, 21:25)

Finaal:
USA - Brasiilia 1:3 (25:11, 17:25, 20:25, 17:25)

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED