Ajakava - PURJETAMINE (10 medaliala)

Pühapäev 5.8.

M Finn

1. Ben Ainslie                             GBR  46 
2. Jonas Högh-Christensen                  DEN  46 
3. Jonathan Lobert                         FRA  49 
4. Pieter-Jan Postma                       NED  52 
5. Ivan Kljakovic Gaspic                   CRO  55 
6. Vasilij Zbogar                          SLO  63
7. Dan Slater                              NZL  83 
8. Rafael Trujillo                         ESP  86
---
11. Deniss Karpak                          EST  85

M Star

1. Fredrik Loof/Max Salminen               SWE  32
2. Iain Percy/Andrew Simpson               GBR  34 
3. Robert Scheidt/Bruno Prada              BRA  40 
4. Eivind Melleby/Petter Morland Pedersen  NOR  63 
5. Hamish Pepper/Jim Turner                NZL  70 
6. Robert Stanjek/Frithjof Kleen           GER  70 
7. Mark Mendelblatt/Brian Fatih            USA  71 
8. Mateusz Kusznierewicz/Dominik Zycki     POL  72

Esmaspäev 6.8.

M Laser

1. Tom Slingsby         AUS  43
2. Pavlos Kontides      CYP  59
3. Rasmus Myrgren       SWE  72
4  Tonci Stipankovic    CRO  77
5. Andrew Murdoch       AUS  87
6. Simon Groteluschen   GER  92
7. Paul Goodison        GBR  93
8. A. Foglia Costa      URU 106
---
18. Karl-Martin Rammo   EST 148

N Laser Radial

1. Lijia Xu             CHN  35      
2. Marit Bouwmeester    NED  37      
3. Evi Van Acker        BEL  40      
4. Annalise Murphy      IRL  44      
5. Alison Young         GBR  60      
6. Gintare Scheidt      LTU  82      
7. Sari Multala         FIN  94      
8. Paige Railey         USA 104
---
35. Anna Pohlak         EST 284 

Teisipäev 7.8.

M RS:X

 1. Dorian van Rijsselberge  NED   15
 2. Nick Dempsey             GBR   41
 3. Przemyslaw Miarczynski   POL   60
 4. Toni Wilhelm             GER   64
 5. Julien Bontemps          FRA   70
 6. Byron Kokalanis          GRE   77
 7. Jon-Paul Tobin           NZL   96
 8. Zac Plavsic              CAN  100
---
30. Johannes Ahun            EST  231


N RS:X

 1. Marina Alabau Neira   ESP  26
 2. Tuuli Petäjä          FIN  46
 3. Zofia Noceti-Pletacka POL  47
 4. Olha Maslivets        UKR  48
 5. Moana Delle           GER  51
 6. Lee-El Korsiz         ISR  56
 7. Bryony Shaw           GBR  59
 8. Charline Picon        FRA  89
---
15. Ingrid Puusta         EST 134

Kolmapäev 8.8.

M 49er

  1. Iain Jensen / Nathan Otteridge      AUS  56
  2. Peter Burling / Blair Tuke          NZL  80
  3. Peter Lang / Allan Norregaard       DEN 114
  4. Nico Delle Karth / Nikolaus Resch   AUT 118  
  5. Steven Morrison / Ben Rhodes        GBR 124
  6. Emmanuel Dyen / Stephane Christidis FRA 127 
  7. Lauri Lehtinen / Kalle Bask         FIN 129
  8. Bernardo Freitas / F. Andrade       POR 134

Reede 10.8.

M 470

1. Mathew Belcher / Malcolm Page          AUS  22
2. Luke Patience / Stuart Bithell         GBR  30       
3. Lucas Calabrese / Juan de la Fuente    ARG  63       
4. Gabrio Zandona / Pietro Zucchetti      ITA  72       
5. Paul Snow-Hansen / Jason Saunders      NZL  86       
6. Sime Fantela / Igor Marenic            CRO  87       
7. Pierre Leboucher / Vincent Garos       FRA  90       
8. Alvaro Marinho / Miguel Nunes          POR  93 

N 470

1. Jo Aleh / Olivia Powrie                NZL  35
2. Hannah Mills / Saskia Clark            GBR  51       
3. Lisa Westerhof / Lobke Berkhout        NED  64       
4. Camille Lecointre / Mathilde Geron     FRA  65       
5. Giulia Conti / Giovanna Micol          ITA  73       
6. Fernanda Oliveira / Ana Barbachan      BRA  75       
7. Elise Rechichi / Belinda Stowell       AUS  83       
8. Kathrin Kadelbach / Friederike Belcher GER  84

Laupäev 11.8.

N Elliott 6m

1. Hispaania
2. Austraalia
3. Soome
4. Venemaa

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED