Ajakava - JALGRATTASPORT (18 medaliala)

Laupäev 28.7.

Jalgrattasport, maanteesõit
M Grupisõit

 1. Aleksandr Vinokurov  KAZ 5:45.57
 2. Rigoberto Uran Uran  COL   +0.00
 3. Alexander Kristoff   NOR   +0.08
 4. Taylor Phinney       USA   +0.08
 5. Sergei Lagutin       UZB   +0.08
 6. Stuart O'Grady       AUS   +0.08
 7. Jürgen Roelandts     BEL   +0.08
 8. Gregory Rast         SUI   +0.08
---
50. Rene Mandri          EST   +0.40

Pühapäev 29.7.

Jalgrattasport, maanteesõit
N Grupisõit

 1. Marianne Vos            NED  3:35.29
 2. Elizabeth Armitstead    GBR   + 0.00
 3. Olga Zabelinskaja       RUS   + 0.02
 4. Ina Teutenberg          GER   + 0.27
 5. Giorgia Bronzini        ITA   + 0.27
 6. Emma Johansson          SWE   + 0.27
 7. Shelley Olds            USA   + 0.27
 8. Pauline Ferrand Prevot  FRA   + 0.27
 9. Liesbet de Vocht        BEL   + 0.27
10. Aude Biannic            FRA   + 0.27
---
17. Grete Treier            EST   + 0.27

Kolmapäev 1.8.

Jalgrattasport, maanteesõit
N Eraldistardist sõit

 1. Kristin Armstrong       USA 37.34,82 
 2. Judith Arndt            GER 37.50,29 
 3. Olga Zabelinskaja       RUS 37.57,18 
 4. Linda Melanie Villumsen NZL 37.59,18 
 5. Clara Hughes            CAN 38.28,96 
 6. Emma Pooley             GBR 38.37,70 
 7. Amber Neben             USA 38.45,17 
 8. Ellen van Dijk          NED 38.53,68 
 9. Trixi Worrack           GER 39.20,73 
10. Elizabeth Armitstead    GBR 39.26,24

Jalgrattasport, maanteesõit
M Eraldistardist sõit

 1. Bradley Wiggins         GBR  50.39,54 
 2. Tony Martin             GER  51.21,54 
 3. Christopher Froome      GBR  51.47,87 
 4. Taylor Phinney          USA  52.38,07 
 5. Marco Pinotti           ITA  52.49,28 
 6. Michael Rogers          AUS  52.51,39 
 7. Fabian Cancellara       SUI  52.53,71 
 8. Bert Grabsch            GER  53.18,04 
 9. Jonathan C. Nicolas     ESP  53.29,36 
10. Janez Brajkovic         SLO  54.09,72

Neljapäev 2.8.

Jalgrattasport, trekisõit
M Sprint, võistkondlik

Finaal
1. Suurbritannia 42,600 MR
2. Prantsusmaa   43,013

Pronksisõit
1. Saksamaa      43,209
2. Austraalia    43,355

Jalgrattasport, trekisõit
N Sprint

Finaal
1. Saksamaa      32,798
2. Hiina            DSQ

Pronksisõit
1. Austraalia    32,727
2. Ukraina       33,491

Reede 3.8.

Jalgrattasport, trekisõit
M Võistkondlik jälitussõit

1. Suurbritannia
2. Austraalia
3. Uus-Meremaa
4. Venemaa
5. Taani
6. Hispaania
7. Holland
8. Kolumbia

Jalgrattasport, trekisõit
N Keirin

1. Victoria Pendleton  GBR
2. Shuang Guo          GBR
3. Wai Sze Lee         HKG
4. Clara Sanchez       FRA
5. Anna Meares         AUS
6. Monique Sullivan    CAN
7. Simona Krupeckaite  LIT
8. Jekaterina Gnidenko RUS

Laupäev 4.8.

Jalgrattasport, trekisõit
N Võistkondlik jälitussõit

Finaalsõit:
Suubritannia 3.14,051
USA          3.19,727

Pronksisõit:
Kanada       3.17,915
Austraalia   3.18,096

5. Uus-Meremaa
6. Holland
7. Valgevene
8. Saksamaa

Pühapäev 5.8.

Jalgrattasport, trekisõit
M Omnium

1. Lasse Hansen   DEN 27  
2. Bryan Coquard  FRA 29  
3. Edward Clancy  GBR 30  

4. Roger Kluge    GER 33  
5. Glenn O'Shea   AUS 34  
6. Elia Viviani   ITA 34  
7. Shane Archbold NZL 48  
8. Zach Bell      CAN 49

Esmaspäev 6.8.

Jalgrattasport, trekisõit
M Sprint

1. Jason Kenny              GBR
2. Gregory Bauge            FRA
3. Shane Perkins            AUS
4. Njisane Nicholas Phillip TRI
5. Deniss Dmitrijev         RUS
6. Jimmy Watkins            AUS
7. Robert Forstemann        GER
8. Azizulhasni Awang        MAS

Teisipäev 7.8.

Jalgrattasport, trekisõit
M Keirin

1. Chris Hoy            GBR
2. Maximilian Levy      GER
3. Simon van Velthooven NZL
3. Teun Mulder          NED
5. Shane Perkins        AUS
6. Azizulhasni Awang    MLY

N Omnium, 10 km, 500 m eraldistart

1. Laura Trott           GBR
2. Sarah Hammer          USA
3. Annette Edmondson     NZL
4. Tara Whitten          CAN
5. Jolien D'Hoore        BEL
6. Kirsten Wild          HOL
7. Joanne Kiesanowski    NZL
8. Marlies Mejias Garcia CUB

N Sprint

1. Anna Mears                AUS 
2. Victoria Pendelton        GBR
3. Shuang Guo                CHN
4. Kristina Vogel            GER
5. Simona Krupeckaite        LTU
6. Lisandra Guerra Rodriquez CUB
7. Ljubov Šulika             UKR
8. Olga Panarina             BLR

Reede 10.8.

BMX kross

Mehed

1. Maris Štrombergs               LAT   37,576
2. Sam Willoughby                 AUS   37,929
3. Carlos Mario Oquendo Zabala    COL   38,251
4. Raymon van der Biezen          NED   38,492
5. Twan van Gendt                 NED   44,744
6. Andres Eduardo Jimenez Caicedo COL   53,377
7. Connor Fields                  USA 1.03,033
8. Liam Phillips                  GBR 2.11,918

Naised

1. Mariana Pajon                  COL 37,706
2. Sarah Walker                   NZL 38,133
3. Laura Smulders                 NED 38,231
4. Laetitia le Corguille          FRA 38,476
5. Caroline Buchanan              AUS 38,903
6. Shanaze Reade                  GBR 39,247
7. Magalie Pottier                FRA 39,395
8. Brooke Crain                   USA 40,286

Laupäev 11.8.

Maastikusõit

Naised

1. Julie Bresset          FRA  1:30.52
2. Sabine Spitz           GER  1:31.54
3. Georgia Gould          USA  1:32.00
4. Irina Kalentjeva       RUS  1:32.33
5. Esther Suess           SUI  1:32.46
6. Alexandra Engen        SWE  1:33.08
7. Aleksandra Dawidowicz  POL  1:33.20
8. Annie Last             GBR  1:33.47

Pühapäev 12.8.

Mehed

1. Jaroslav Kulhavy       CZE  1:29.07
2. Nino Schurter          SUI  1:29.08
3. Marco Aurelio Fontana  ITA  1:29.32
4. J. A. Hermida Ramos    ESP  1:29.36
5. Burry Stander          RSA  1:29.37
6. Carlos Coloma Nicolas  ESP  1:30.07
7. Manuel Fumic           GER  1:30.31
8. Geoff Kabush           CAN  1:30.43

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED