Eestlaste tulemused (2)

27. juuli

Reena Pärnat (Vibulaskmine)
individuaalvõistluse kvalifikatsioonis 621 punktiga 52. koht

28. juuli

Anžela Voronova (Laskmine)
10 meetri õhupüssist laskmise eelvõistlusel 391 punktiga 42.-44. koht

Martin Liivamägi (Ujumine)
100 meetri rinnuliujumise eelujumises 1.01,57-ga 29.-30. koht

Triin Aljand (Ujumine)
100 meetri liblikujumise eelujumises 1.00,43-ga 35. koht

Jüri-Mikk Udam ja Geir Suursild (Sõudmine)
Paarisaerulise kahepaadi eelsõidus viimane 4. koht

Kaspar Taimsoo, Allar Raja, Tõnu Endrekson, Andrei Jämsä
Paarisaerulise neljapaadi eelsõidus 2. koht

Rene Mandri (Jalgrattasport)
Maantee grupisõidus 50. koht

Raul Must (Sulgpall)
Alagrupiturniiril võit austerlase Michael Lahnsteineri üle 2:0 (21:14, 21:18)

29. juuli

Jüri-Mikk Udam ja Geir Suursild (Sõudmine)
Paarisaerulise kahepaadi lohutussõidus viimane 4. koht ja OM-i lõppkohaks 13.

Deniss Karpak (Purjetamine)
Finn klassi 1. sõidu 14. koht 

Raul Must (Sulgpall)
Alagrupiturniiril kaotus indoneeslasele Simon Santosole 0:2 (12:21, 8:21) 

Deniss Karpak (Purjetamine)
Finn klassi 2. sõidu 9. koht (2 sõidu järel 10. koht)

Grete Treier (Jalgrattasport)
Grupisõidu 17. koht 

30. juuli

Karl-Martin Rammo (Purjetamine)
Laser klassi 1. sõidu 7. koht

Karl-Martin Rammo (Purjetamine)
Laser klassi 2. sõidu 18. koht (2 sõidu järel 11. koht)

Anna Pohlak (Purjetamine)
Laser Radial klassi 1. sõidu 27. koht

Anna Pohlak (Purjetamine)
Laser Radial klassi 2. sõidu 39. koht (2 sõidu järel 34. koht)

Deniss Karpak (Purjetamine)
Finn klassi 3. sõidu 11. koht (3 sõidu järel 9. koht)

Deniss Karpak (Purjetamine)
Finn klassi 4. sõidu 11. koht (4 sõidu järel 11. koht)

31. juuli

Johannes Ahun (Purjetamine)
RS:X klassi 1. sõidu 27. ja 2. sõdu 20. koht (2 sõidu järel 25. koht) 

Deniss Karpak (Purjetamine)
Finn klassi 5. sõidu 11. koht ja 6. sõidu võit! (6 sõidu järel 10. koht) 

Anna Pohlak (Purjetamine)
Laser Radial klassi 3. sõidu 41. ja 4. sõidu 37. koht (4 sõidu järel 39. koht) 

Karl-Martin Rammo (Purjetamine)
Laser klassi 3. sõidu 3.  ja 4. sõidu 21. koht (4 sõidu järel 10. koht) 

Ingrid Puusta (Purjetamine)
Naiste RS:X klassi 1. sõidu 15. ja 2. sõidu 20. koht (2 sõidu järel 17. koht) 

1. august

Kaspar Taimsoo, Allar Raja, Tõnu Endrekson; Andrei Jämsä (Sõudmine)
Paarisaerulise neljapaadi poolfinaalis 2. koht 

Nikolai Novosjolov (Vehklemine)
Meeste epee individuaalturniiril kaotus 1/8 finaalis ja 9. koha jagamine

Martin Liivamägi (Ujumine)
Meeste 200 meetri kompleksujumises 25. koht.

Johannes Ahun (Purjetamine)
RS:X klassi 3. sõidu 22. ja 4. sõidu 30. koht (4 sõidu järel 25. koht)

Anna Pohlak (Purjetamine)
Laser Radiali klassi 5. sõidu 36. ja 6. sõidu 6. koht (4 sõidu järel 32. koht)

Karl-Martin Rammo (Purjetamine)
Laser klassi 5. sõidu 8. ja 6. sõidu 12. koht (6 sõidu järel 10. koht)

Ingrid Puusta (Purjetamine)
Naiste RS:X klassi 3. sõidu 6. ja 4. sõidu 17. koht (4 sõidu järel 15. koht)

Reena Pärnat (Vibulaskmine)
Kaotas 1/32-finaalis mehhiklannale Alejandra Valenciale 1:7 ja jäi jagama 33. kohta

2. august

Deniss Karpak (Purjetamine)
Finn klassi 7. sõidu 7. ja 8. sõidu 13. koht (8 sõidu järel 11. koht) 

Ingrid Puusta (Purjetamine)
Naiste RS:X klassi 5. sõidu 14. ja 6. sõidu 21. koht (6 sõidu järel 15. koht) 

Johannes Ahun (Purjetamine)
Meeste RS:X klassi 5. sõidu 31. ja 6. sõidu 14. koht (6 sõidu järel 25. koht)  

3. august

Martin Padar (Judo)
Kaotas raskekaalu 1. matšis kuubalasele Oscar Braysonile ipponiga. 

Triin Aljand (Ujumine)
50. meetri vabaltujumise 19. koht 25,33-ga. 

Raigo Toompuu (Kergejõustik)
Kuulitõuke kvalifikatsiooni 18.91-ga 30. koht 

Rasmus Mägi (Kergejõustik)
400 meetri tõkkejooksu eeljooksus 50,05-ga 27. koht 

Kaspar Taimsoo, Allar Raja, Tõnu Endrekson; Andrei Jämsä (Sõudmine)
Paarisaerulise neljapaadi finaalis 4. koht 

Deniss Karpak (Purjetamine)
Finn klassi 9. sõidu 11. ja 10. sõidu 11. koht (OM-i kokkuvõttes 11. koht) 

Karl-Martin Rammo (Purjetamine)
Laser klassi 7. sõidu 31. ja 8. sõidu 30. koht (8 sõidu järel 13. koht) 

Anna Pohlak (Purjetamine)
Laser Radial klassi 7. sõidu 36. ja 8. sõidu 36. koht (8 sõidu järel 35. koht)

Grit Šadeiko (Kergejõustik)
7-võistluse 1. päeva järel 3600 punktiga 26. kohal 

4. august

Anžela Voronova (Laskmine)
50 meetri väikepüssi standardharjutuses 31. koht

Marek Niit (Kergejõustik)
100 meetri eeljooksus 10,40-ga 41. koht

Ingrid Puusta (Purjetamine)
Naiste RS:X klassi 7. sõidu 15. ja 8. sõidu 13. koht (8 sõidu järel 14. koht)

Karl-Martin Rammo (Purjetamine)
Laseri klassi 9. sõidu 18. ja 10. sõidu 39. koht (kokkuvõttes 18. koht)

Anna Pohlak (Purjetamine)
Laseri Radiali klassi 9. sõidu 31. ja 10. sõidu 36. koht (kokkuvõttes 35. koht)

Johannes Ahun (Purjetamine)
RS:X klassi 7. sõidu 22. ja 8. sõidu 28. koht (8 sõidu järel 27. koht)

Grit Šadeiko (Kergejõustik)
Seitsmevõistluses 6013 punktiga 23. koht

5. august

Evelin Talts (Kergejõustik)
Maratonis 2:54.15-ga 103. koht 

Ingrid Puusta (Purjetamine)
RS:X klassi 9. sõidu 20.ja 10. sõidu 17. koht (kokkuvõttes 15. koht) 

Johannes Ahun (Purjetamine)
RS:X klassi 9. sõidu katkestamine ja 10. sõidu 35. koht (kokkuvõttes 30. koht) 

6. august

Gerd Kanter (Kergejõustik)
Kettaheite kvalifikatsiooni 1. koht  66.39-ga

Märt Israel (Kergejõustik)
Kettaheite kvalifikatsiooni 25. koht  60.34-ga

Aleksander Tammert (Kergejõustik)
Kettaheite kvalifikatsiooni 27. koht  60.20-ga

Heiki Nabi (Maadlus)
Kreeka-rooma maadluse raskekaalu HÕBEMEDAL 

7. august

Marek Niit (Kergejõustik)
200 meetri eeljooksus 20,82-ga 38. koht 

Ardo Arusaar (Maadlus)
Kreeka-rooma maadluse kuni 96 kg 8. koht

Gerd Kanter (Kergejõustik)
Meeste kettaheite PRONKSMEDAL

8. august

Risto Mätas (Kergejõustik)
Meeste odaviske kvalifikatsioonis 78.56 ja 21. koht

9. august

Anna Iljuštšenko (Kergejõustik)
Naiste kõrgushüppe kvalifikatsioonis 1.90 ja 15. koht 

Kommentaarid

Vastuse lisamiseks sisene ERR kasutajatunnuse ja parooliga või vasta ilma sisse logimata alljärgneva vormi kaudu.


Kommenteerimise hea tava reeglid

KÕIK UUDISED